ZDrogi.pl > Samochody Używane

Samochody Używane

Znajdziesz u nas porady dotyczące samochodów używanych, informacje o spalaniu oraz polecane modele. Koniecznie zajrzyj jeśli planujesz zakup nowego auta.

Maluch przestał być produkowany równo 20 lat temu!
19.03.2022 14:52 Wszystkiego najlepszego - Najmłodszy maluch kończy właśnie 20 lat

Choć Fiaty 126p towarzyszyły nam na ulicach od 1973 roku, to niewielu pamięta, że poczciwy maluch produkowany aż do 2000 roku. Wytwarzania modelu zaprzestano równo 20 lat temu - 22 września.Fiat 126p to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych (jeśli nie najważniejszy) pojazdów w historii polskiej motoryzacji. Nie bez przyczyny mówi się, że zmotoryzował on Polskę. W skali świata fenomen malucha przyrównać można do Volkswagena Typ 1 (kultowy garbus) w Niemczech, Fiata 500 we Włoszech i Citroena 2CV we Francji.[EMBED-202]

Samochody - 6  mln aut zniknęło z ulic
19.03.2022 14:52 Zaginęło 8,1 mln pojazdów. Co się z nimi stało?

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego przygotował najnowszy raport „Branża Motoryzacyjna 2020/2021". Znaleźć w nim możemy kilka bardzo interesujących informacji.

Samochody używane jednak bez wyższej akcyzy
19.03.2022 14:51 Wspaniałe wieści dla planujących zmianę auta - nie musicie się już śpieszyć

Po tym, jak minister Jadwiga Emilewicz padła ofiarą rekonstrukcji rządu, PiS postanowił wycofać się z planów podwyższenia akcyzy na samochody używane.„W MF nie pracujemy nad podwyżką stawek podatku akcyzowego od samochodów, ale mamy projekt, który ma eliminować oszustwa w tej branży, a także projekty informatyczne ułatwiające obsługę akcyzy” - poinformowało o tym właśnie biuro prasowe Ministerstwa Finansów.Była wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz podczas wrześniowej konferencji dotyczącej innowacyjnego ekosystemu dla elektromobilności poinformowała, że rozważane jest podniesienie akcyzy na samochody używane.

Ferrari w ciele kompaktowego auta
19.03.2022 14:50 Sbarro Super Eight to hot hatch z napędem Ferrari 308

Jedyny taki hot hatch na świecie - w środku to Ferrari 308 GTBLata 80 to, dla wielu, najlepsze czasy dla motoryzacji. Najpiękniejsze projekty, które wciąż jeszcze pozbawione były elektronicznych kagańców i komputerów.Lata 80 to czasy, które kojarzone są też z rajdami szalonej grupy B i najdzikszych projektów tunerów, takich jak Koenig Special i Gemballa.

Ford Mustang Eleanor
19.03.2022 14:49 Poczuj się jak Nicolas Cage. Ford Mustang "Eleanor" z 1967 roku na sprzedaż w Niemczech

Oryginalny Ford Mustang Eleanor z 1967 roku, bohater (a właściwie bohaterka) słynnego z Nicholasem Cage’em w roli głównej - "Gone In 60 Seconds" (pol. 60 sekund), jest obecnie na sprzedaż. Najlepsze jest to, że kupić można go za zachodnią granicą! To prawdziwa okazja.Ofertę wyjątkowego auta znajdziecie TUTAJMustangi „Eleanor” stały się niezwykle pożądane dzięki sukcesowi filmu. W związku z tym na rynku spotkać można wiele podróbek lepszej lub gorszej jakości.

Ferrari 550 Maranello Eddiego Van Halen
19.03.2022 14:49 Ferrari 550 legendy rocka jest na sprzedaż. Wyjątkowa okazja

Rock and Roll stracił w tym roku jedną z największych legend. Zespół Van Halen powstał w 1974 roku - swoją nazwę zawdzięczał braciom - Eddiemu i Alexowi Van Halen.6 października Eddie przegrał swoją długą walkę z rakiem, pozostawiając po sobie muzyczne dziedzictwo jako prawdopodobnie największy gitarzysta rockowy wszechczasów.

Kuba Wojewódzki sprzedał auto dresiarza
19.03.2022 14:48 Kuba Wojewódzki sprzedał auto, które "zmotoryzowało polską dresiarnię"

Kuba Wojewódzki lata temu jeździł BMW E46 - samochodem, którego opinia mocno ucierpiała przez młodych kierowców. Jak sam prezenter stwierdził - to „Auto, które zmotoryzowało polską dresiarnię". Odsprzedał je znanemu koledze.Kuba Wojewódzki od lat znany jest z zamiłowania do szybkich kobiet i pięknych samochodów... tzn. szybkich samochodów i pięknych kobiet. Dziennikarz zamieścił na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje obok jednego ze swoich poprzednich samochodów. To znany model.`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Audi A6 - ksiądz przekazał auto na licytację. Pieniądze zasilą zbiórkę na operację
19.03.2022 14:45 Ksiądz z Błonia postanowił oddać swoje auto na licytację dla chorego dziecka

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie dwuletniego Marcelka Kubali z Jadownik. Dziecko wymaga przeszczepu wątroby, aby przeżyć. Niestety stan zdrowia chłopca sprawia, że lekarze w Polsce odmówili podjęcia się przeprowadzenia operacji.Ratunkiem dla 2-latka ma być wylot do Chicago, gdzie operacja może zostać przeprowadzona. Niestety na ten cel potrzeba prawie ośmiu milionów złotych. Do akcji pomocowej dołączył ksiądz Piotr Barczyk, proboszcz parafii w Błoniu, który na licytację przekazał swój własny samochód.

  • 1
  • 2