ZDrogi.pl > Aktualności > Wideo - Pływający Toi Toi wymijał samochody na ulicy. Nagranie podbija internet
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:53

Wideo - Pływający Toi Toi wymijał samochody na ulicy. Nagranie podbija internet

Samochody wymijane przez Toi Toi
Youtube

Samochody wymijane na ulicy. Incydent z Toi Toi w roli głównej podbija internet. Nawałnice przyczyną niecodziennego zdarzenia.

 Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w ten weekend w miejscowości Poręba w gminie Leśnica. Doszło do zalania ulic, które w bardzo szybkim czasie stały się niczym rwące potoki. Oczywiście nadmiar wody pochodził z okolicznej Odry, która po przekroczeniu stanów alarmowych zalała okoliczne tereny.

W międzyczasie doszło do niecodziennej sytuacji. Mianowicie ulicami przemieszczał się Toi Toi. Ludzie nie mogli uwierzyć, że obok nich przepływa...kibel. Oczywiście zdziwieni i skołowani mieszkańcy zaczęli nagrywać całą sytuację swoimi telefonami.

Poniższe nagranie ukazuje, że Toi Toi zjechał do rowu, jednak bardzo możliwe, że kontynuował swoją nietypową podróż. Mamy nadzieję, że wewnątrz nie znajdował się żaden człowiek, bo jego niecodzienna podróż mogłaby skończyć się po prostu tragicznie.

2. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

3. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy

4. Wideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/h

5. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policję