Samochody wymijane przez Toi Toi
Źródło: Youtube

Wideo - Pływający Toi Toi wymijał samochody na ulicy. Nagranie podbija internet

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Sierpnia 2020

Samochody wymijane przez Toi Toi? Incydenty drogowe w naszym kraju są na porządku dziennym. Nawałnice w województwie opolskim sprawiły ludziom wiele problemów, ale były również przyczyną bardzo niecodziennego zdarzenia. Kibel płynący drogą podbija internet.

Samochody wymijane na ulicy. Incydent z Toi Toi w roli głównej podbija internet. Nawałnice przyczyną niecodziennego zdarzenia.

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w ten weekend w miejscowości Poręba w gminie Leśnica. Doszło do zalania ulic, które w bardzo szybkim czasie stały się niczym rwące potoki. Oczywiście nadmiar wody pochodził z okolicznej Odry, która po przekroczeniu stanów alarmowych zalała okoliczne tereny.

W międzyczasie doszło do niecodziennej sytuacji. Mianowicie ulicami przemieszczał się Toi Toi. Ludzie nie mogli uwierzyć, że obok nich przepływa...kibel. Oczywiście zdziwieni i skołowani mieszkańcy zaczęli nagrywać całą sytuację swoimi telefonami.

Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąWideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąCzytaj dalej

Poniższe nagranie ukazuje, że Toi Toi zjechał do rowu, jednak bardzo możliwe, że kontynuował swoją nietypową podróż. Mamy nadzieję, że wewnątrz nie znajdował się żaden człowiek, bo jego niecodzienna podróż mogłaby skończyć się po prostu tragicznie.

Zobacz także:

1. Polscy kierowcy zapłacą za przejazd niemieckimi autostradami. Unia Europejska walczy ze zmianami klimatu

2. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

3. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy

4. Wideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/h

5. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista przeleciał nad samochodem. Był poszukiwany przez policję

Następny artykuł