ZDrogi.pl
Kuba Wojewódzki sprzedał auto dresiarza

Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki sprzedał auto, które "zmotoryzowało polską dresiarnię"

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego zamiłowania do drogich samochodów. Udostępnił właśnie zdjęcie, które udowadnia, że pasja jest z nim od lat. Co ciekawe, auto na zdjęciu już dawno zostało sprzedane - trafiło w ręce innej, wciąż bardzo popularnej, gwia

Kuba Wojewódzki lata temu jeździł BMW E46 - samochodem, którego opinia mocno ucierpiała przez młodych kierowców. Jak sam prezenter stwierdził - to „Auto, które zmotoryzowało polską dresiarnię". Odsprzedał je znanemu koledze.

Kuba Wojewódzki od lat znany jest z zamiłowania do szybkich kobiet i pięknych samochodów... tzn. szybkich samochodów i pięknych kobiet. Dziennikarz zamieścił na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje obok jednego ze swoich poprzednich samochodów. To znany model.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Kuba Wojewódzki ma słabość do samochodów.

Miłość Kuby Wojewódzkiego do czterech kółek nie jest tajemnicą. Dziennikarz widziany był w autach najznamienitszych marek - od Bentleya, poprzez Ferrari czy Lamborghini. Dziennikarz wrzucił na Instagram stare zdjęcie z czasów, kiedy jego budżet był znacznie skromniejszy (choć wciąż niemały. Widzimy go pozującego obok popularnego wówczas modelu auta marki BMW. Co ciekawe, samochód został odsprzedany do znanego kolegi, który do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością.

Kiedy byłem małym chłopcem... jeździłem #bmw46 #mpower. Autem, które zmotoryzowało polską dresiarnię (co poniekąd widać) - czytamy we wpisie Kuby na Instagramie.

Model był bardzo popularny we wczesnych latach dwutysięcznych. Należy dodać, że to sportowa linia znanej marki. Po tym, jak dziennikarz postanowił zmienić auto, wspomniane BMW sprzedał Piotrowi Gąsowskiemu.**Od tamtego czasu mój silnik brzmiał mu znajomo - żartobliwie dodaje Wojewódzki.**

Kuba Wojewódzki chwali się zdjęciem z przeszłości

Samochód robił wrażenie, choć obecnie jego wizerunek cierpi przez młodych i niedoświadczonych kierowców. Auto należące do Wojewódzkiego to prawdziwe „M3”, choć większość osób nie odróżni go od zwykłego E46. Zadbane E46 w wersji M3 to prawdziwy klasyk, który zyskuje na wartości.

Internauci zwrócili uwagę także na stylizację celebryty sprzed lat. Trzeba przyznać, że wraz z kolejnymi zerami na koncie, Kubie Wojewódzkiemu przybyło klasy. Dziennikarz zmienił luźne ubrania i adidasy na dopasowane marynarki i eleganckie obuwie.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl
===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Podobne artykuły

Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >