Kuba Wojewódzki sprzedał auto dresiarza
Źródło: Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki sprzedał auto, które "zmotoryzowało polską dresiarnię"

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
3 Grudnia 2020

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego zamiłowania do drogich samochodów. Udostępnił właśnie zdjęcie, które udowadnia, że pasja jest z nim od lat. Co ciekawe, auto na zdjęciu już dawno zostało sprzedane - trafiło w ręce innej, wciąż bardzo popularnej, gwiazdy.

Kuba Wojewódzki lata temu jeździł BMW E46 - samochodem, którego opinia mocno ucierpiała przez młodych kierowców. Jak sam prezenter stwierdził - to „Auto, które zmotoryzowało polską dresiarnię". Odsprzedał je znanemu koledze.

Kuba Wojewódzki od lat znany jest z zamiłowania do szybkich kobiet i pięknych samochodów... tzn. szybkich samochodów i pięknych kobiet. Dziennikarz zamieścił na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje obok jednego ze swoich poprzednich samochodów. To znany model.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Kuba Wojewódzki ma słabość do samochodów.

Miłość Kuby Wojewódzkiego do czterech kółek nie jest tajemnicą. Dziennikarz widziany był w autach najznamienitszych marek - od Bentleya, poprzez Ferrari czy Lamborghini. Dziennikarz wrzucił na Instagram stare zdjęcie z czasów, kiedy jego budżet był znacznie skromniejszy (choć wciąż niemały. Widzimy go pozującego obok popularnego wówczas modelu auta marki BMW. Co ciekawe, samochód został odsprzedany do znanego kolegi, który do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością.

Kiedy byłem małym chłopcem... jeździłem #bmw46 #mpower. Autem, które zmotoryzowało polską dresiarnię (co poniekąd widać) - czytamy we wpisie Kuby na Instagramie.

Model był bardzo popularny we wczesnych latach dwutysięcznych. Należy dodać, że to sportowa linia znanej marki. Po tym, jak dziennikarz postanowił zmienić auto, wspomniane BMW sprzedał Piotrowi Gąsowskiemu.
Od tamtego czasu mój silnik brzmiał mu znajomo - żartobliwie dodaje Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki chwali się zdjęciem z przeszłości

Samochód robił wrażenie, choć obecnie jego wizerunek cierpi przez młodych i niedoświadczonych kierowców. Auto należące do Wojewódzkiego to prawdziwe „M3”, choć większość osób nie odróżni go od zwykłego E46. Zadbane E46 w wersji M3 to prawdziwy klasyk, który zyskuje na wartości.

Internauci zwrócili uwagę także na stylizację celebryty sprzed lat. Trzeba przyznać, że wraz z kolejnymi zerami na koncie, Kubie Wojewódzkiemu przybyło klasy. Dziennikarz zmienił luźne ubrania i adidasy na dopasowane marynarki i eleganckie obuwie.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł