ZDrogi.pl > Katalog pojazdów > Wyjątkowa perła motoryzacyjna. Ta Honda CRX przejechała ponad 1,6 miliona kilometrów
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:02

Wyjątkowa perła motoryzacyjna. Ta Honda CRX przejechała ponad 1,6 miliona kilometrów

Honda Tampa
Dealer Honda Tampa

Odpowiednie użytkowanie oraz pielęgnowanie swojego samochodu może w skuteczny sposób wydłużyć okres jego użytkowania. Wyjątkowa honda crx z niebagatelnym przebiegiem jest tego idealnym przykładem.

Oryginalny silnik oraz fabryczna skrzynia biegów, dodatkowo aż 1,6 miliona pokonanych kilometrów. To składowe informacje dotyczące pewnej hondy crx, którą można zobaczyć w amerykańskim mieście Tampa.

Początek popularności wyjątkowej hondy sięga 2015 roku. To wówczas wtedy pewien mężczyzna przyjechał do jednego z dealerów hondy, by pokazać mu swój egzemplarz crx z 1991 roku.

Pojazd tak spodobał się właścicielowi salonu, że został on przez niego zakupiony i umieszczony wewnątrz budynku. Wszystko po to, by potencjalni nabywcy samochodu japońskiej marki mogli na własne oczy zobaczyć, że konstrukcje rodem z kraju kwitnącej wiśni są niezwykle długowieczne.

>

Samochód przejechał 1 002 473 mil, co w przeliczeniu na kilometry daje nam okazały wynik, 1 613 324 km.

Wnętrze auta jest całkowicie oryginalne, podobnie jak nadwozie pojazdu, z wyjątkiem lakieru.

Zarówno silnik, jak i skrzynia biegów są oryginalne. Zdołały przejechać ponad 1,6 kilometrów.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Warto zaznaczyć, że samochód posiada czterocylindrowy silnik 1,6. Mógł on wygenerować 108 KM, a jego moment obrotowy wynosił 132 Nm.

>

Jak informuje sam dealer nie ma on zamiaru sprzedawać tego wyjątkowego egzemplarza. Jak sam wskazuje, ten klejnot niezawodności pozostanie w jego salonie tak długo, jak to tylko możliwe.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane