ZDrogi.pl > Wypadek

Wypadek

Zdarzenie drogowe w którym bierze udział jeden lub więcej uczestników ruchu drogowego. Jeżeli chcesz być na bieżąco wejdź na naszą stronę zdrogi.pl

Wypadek 28-letniego motocyklisty. Stracił nogę
20.06.2022 02:02 Motocyklista uderzył w znak drogowy i stracił nogę. Kompletna znieczulica świadków - Wideo

Nagranie publikujemy ku przestrodze. Chcemy zwrócić uwagę na dwie bardzo ważne kwestie. Nadchodzi wiosna, robi się coraz cieplej i motocykliści powoli wyciągają swoje maszyny z ciepłych garaży.Warto przy tej okazji pamiętać, że kierujący jednośladami nie są chronieni przez setki kilogramów blachy i poduszek powietrznych - powinni mieć to na uwadze nie tylko motocykliści, ale również kierowcy samochodów.Nagranie, które prezentujemy, obiło się szerokim echem w całej Polsce. Widzimy na nim jednoślad, któremu drogę zajeżdża kierowca smarta. Choć w tym wypadku to kierujący autem osobowym ponosi winę za wypadek, to konsekwencje zdarzenia do końca życia odczuwać będzie motocyklista.

motocyklista-makabryczny-wypadek
18.06.2022 02:02 Motocyklista przyśpieszył, a kierowca wymusił. Skończyło się makabrycznym zderzeniem - Wideo

Motocyklista jechał w grupie z trzema kolegami. Po wyprzedzenie nagrywającego przyśpieszył i zaczął jechać na jednym kole. W tym momencie na jego pas wyjechało auto.Motocyklista miał wypadek w Miejscu Piastowym, niedaleko Krosna (woj. podkarpackie) w piątek 9 lipca. Jak widać na nagraniu, prędkość była znaczna, a kierowca seata wyjeżdżający w lewo z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa. W efekcie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia.Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

ksiadz-jechal-pod-prad
17.06.2022 02:02 Policja goniła księdza jadącego pod prąd autostradą. Zginął po zderzeniu czołowym - Wideo

Na autostradzie A2 zauważono auto jadące pod prąd. Policja goniła je przez ok. 30 kilometrów. Auto zderzyło się czołowo z prawidłowo jadącym kierowcą, okazało się, że sprawcą był ksiądz.Do zdarzenia doszło 13 lipca koło godziny 1 w nocy na autostradzie A2. Pod prąd w kierunku Poznania jechało volvo, za którego kierowcą siedział ksiądz proboszcz z Kałuszyna Władysław S. Policja goniła go przez 30 kilometrów, aż zderzył się z innym samochodem, również marki volvo.

PSP Legionowo
19.03.2022 15:07 Łoś z wielką siłą wbił się w osobowe audi. Zwierzę przygniotło pasażera

Dzikie zwierzęta, przebiegające przez jezdnię, to bardzo poważny problem publicznych tras. Idealnym przykładem, który potwierdza tą tezę jest incydent, który miał miejsce kilka dni temu na Mazowszu. Ogromny łoś dosłownie wbił się w samochód osobowy. Oficjalne statystyki są wręcz szokujące. Każdego roku, na naszych polskich drogach dochodzi do ponad 20 tysięcy przypadków kolizji ze zwierzętami.