ZDrogi.pl > Aktualności > Dziewczyna na skuterze wjechała pod ciężarówkę. Kierowca zareagował w ostatniej chwili - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Dziewczyna na skuterze wjechała pod ciężarówkę. Kierowca zareagował w ostatniej chwili - Wideo

Dziewczyna na skuterze
Viral Hog

Nastolatka na skuterze wykazała się kompletnym brakiem uwagi, a także ostrożności. Jak gdyby nigdy nic, wjechała wprost pod koła ogromnej ciężarówki.

Ten mrożący krew w żyłach incydent, został zarejestrowany we wtorek 6 kwietnia w mieście Hai Phong, na terenie Wietnamu.

Nieuważna dziewczyna wjechała na skrzyżowanie, mając czerwone światło. Nieświadoma czyhającego niebezpieczeństwa chciała się przecisnąć pomiędzy barierkami a skręcającym pojazdem.

Kierująca skuterem wjechała w martwy punkt potężnej ciężarówki kontenerowej. Niestety, ale niczego nieświadoma dziewczyna została zahaczona przez pojazd i przyciśnięta do barierek.

Jedynie szybka reakcja kierowcy, jak i świadków zdarzenia, zapobiegły tragedii. Kobieta została uratowana dosłownie w ostatniej chwili.

Z lekkimi obrażeniami nogi trafiła do lokalnej placówki medycznej. Oprócz sporej blizny, do końca życia zapamięta tą niezwykle cenną lekcję.

Nie od dziś wiadomo, że jeden, nawet najmniejszy błąd może kosztować naprawdę sporo.

Co ciekawe, według najnowszych badań opublikowanych przez amerykańskich naukowców, 78% kolizji i 65% groźnych sytuacji na drodze spowodowanych jest nieuwagą lub rozkojarzeniem kierowcy. 

Powiązane