ZDrogi.pl > Na drogach > Chłopiec na rowerze elektrycznym wbił się w ogrodzenie. Zawiodły hamulce - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 16.06.2022 02:02

Chłopiec na rowerze elektrycznym wbił się w ogrodzenie. Zawiodły hamulce - Wideo

Potężne uderzenie
Youtube

Poniższe nagranie obrazuje bardzo niebezpieczną sytuację, która zakończyła się dramatycznym incydentem. Chłopiec poruszający się rowerkiem elektrycznym z wielką siłą wbił się w metalowe ogrodzenie.

Rower elektryczny jest niezwykle popularny z uwagi na liczne zalety, jakie może zaoferować swoim potencjalnym użytkownikom. Wygoda, czy też szybkość przemieszczania są jednymi z nich. Jednak nawet najlepszy sprzęt może ulec awarii, co może prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń.

Tak było w przypadku pewnego chłopca, dla którego zwykła przejażdżka rowerkiem elektrycznym, zakończyła się potężnym zderzeniem z metalową bramką. Nagranie pokazuje, że siła uderzenia była ogromna. Zdarzenie zostało zarejestrowane w styczniu bieżącego roku.

Świadczy o tym również relacja właściciela posesji. Napisał on w serwisie Youtube, że po powrocie do domu, zauważył wygiętą bramę.

Właściciel posesji był w ogromnym szoku.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Fakt ten bardzo go zainteresował, dlatego zdecydował się przejrzeć nagrania z monitoringu. Zarejestrowany materiał wywołał niemałe zaskoczenie.

Na wideo jasno i wyraźnie widać, że młody chłopiec z ogromną prędkością wjechał w ogrodzenie. Nie było widać cienia hamowania, co może oznaczać poważną awarię układu hamulcowego.

Chłopiec zaliczył potężne uderzenie, a następnie zaczął krzyczeć z bólu i głośno płakać. Nie wyobrażamy sobie jaki ból towarzyszył w czasie całego zajścia.

Dokładnie nie wiadomo, jak poważne były obrażenia poszkodowanego chłopca. Autor nagrania wyraził żywą nadzieję, że młodemu rowerzyście nic poważnego się nie stało. Dodał również, że ten niezwykle niebezpieczny incydent będzie dla niego odpowiednią lekcją. Warto dodać, że na nagraniu, widać, że pomimo ogromnego bólu, chłopiec wstał i o własnych siłach wrócił do domu.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Powiązane