Kierowca zmiażdżony przez TIR-a
Źródło: Instagram

Śmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Stycznia 2021

Kierowca śmieciarki zginął w przerażających okolicznościach. Podczas wykonywania swojej pracy, spotkała go prawdziwa tragedia. W jednym z afrykańskich państw rozpędzona ciężarówka dosłownie zmiażdżyła jednego z mężczyzn ładujących śmieci. Nagranie dosłownie mrozi krew w żyłach.

Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez rozpędzoną ciężarówkę. Przerażające nagranie odbiera mowę.

Niestety, ale wypadki z pracy są bardzo częstym zjawiskiem. Sporty procent incydentów kończy się w najgorszy możliwy sposób. Również i w tym konkretnym przypadku było podobnie.

Dokładnie nie wiadomo, gdzie doszło do tego dramatu, jednak rozegrał się on w sierpniu ubiegłego roku. Śmiało, można przypuszczać, że wypadek miał miejsce w jednym z afrykańskich państw. Nagranie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu miejskiego.

Widzimy na nim dwóch śmieciarzy, którzy wykonują swoją pracę. Jak każdego dnia pakują śmieci i wrzucają do śmieciarki. Żaden z nich nie spodziewał się tego, że wkrótce dojdzie do prawdziwej tragedii.

Normalny dzień pracy został zakłócony przez kierowcę samochodu ciężarowego, który z ogromną siłą wbił się w tył śmieciarki. Auto dosłownie zmiażdżyło pracownika, który nie miał żadnych szans na przeżycie.

Kierowca ciężarówki był w sporym szoku. Wbił się w tył śmieciarki, miażdżąc jednego z pracowników.

Dokładnie nie wiadomo, co było główną przyczyną tej tragedii. Możliwe, że było to zasłabnięcie kierowcy, bądź utrata panowania nad pojazdem.

Drugi z pracowników miał sporo szczęścia. Dosłownie centymetry dzieliły go od makabrycznej śmierci.

Nie od dziś wiadomo, że jeden błąd za kierownicą, może doprowadzić do ogromnej tragedii. Do takich zdarzeń dochodzi również i na naszym, polskim podwórku. Pijany kierowca najechał na naczepę TIR-a. Cudem wyszedł z tego cało

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł