ZDrogi.pl > Na drogach > Młody kierowca wbił się swoim audi w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Zginał na miejscu
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.06.2022 02:02

Młody kierowca wbił się swoim audi w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Zginał na miejscu

OSP Łobżenica
OSP Łobżenica

Przerażający incydent na jednej z tras województwa wielkopolskiego. Samochód osobowy z impetem wbił się w tył naczepy ciągnika rolniczego. Niestety, ale młody kierowca audi nie miał najmniejszych szans na przeżycie tego zdarzenia.

Chwila nieuwagi, brawura, nadmierna prędkość, a także jej niedostosowanie do warunków panujących na drodze to jedne z głównych czynników, które są odpowiedzialne za zdecydowaną większość groźnych wypadków.

Niestety, ale to takiego incydentu doszło w miniony piątek 10 września na trasie  Falmierowo-Szczerbin w województwie wielkopolskim.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Tuż po godzinie 20 miejscowe służby otrzymały niepokojące zgłoszenie dotyczące wypadku na drodze wojewódzkiej nr 242 w miejscowości Falmierowo w powiecie pilskim.

Okazało się, że samochód osobowy marki audi z ogromną siłą wjechał w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Wiadomo, że w chwili zdarzenia, traktorzysta wykonywał manewr skrętu w lewo.

Impet uderzenia był tak duży, że z osobówki praktycznie nic nie zostało.

>

Niestety, ale 26-letni kierowca audi nie miał najmniejszych szans na przeżycie i poniósł śmierć na miejscu.

Wiadomo, że 76-letni kierowca ciągnika nie odniósł żadnych obrażeń.

Miejscowa policja pod nadzorem prokuratora będzie ustalać szczegółowe przyczyny, jak i okoliczności tego koszmarnego zdarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczyOrlen płaci trzy razy więcej pracownikom w Niemczech niż w PolsceKolejna zagadka drogowa, która poróżniła internautów. Kto ma pierwszeństwo?

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl