ZDrogi.pl > Na drogach > Dramat na Lubelszczyźnie. Kierujący osobówką wjechał wprost pod ciężarówkę
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Dramat na Lubelszczyźnie. Kierujący osobówką wjechał wprost pod ciężarówkę

KPP Puławy
KPP Puławy

Przerażający wypadek na jednej z dróg województwa lubelskiego. Samochód osobowy wjechał wprost pod ciężarówkę. Niestety, ale życia 64-letniego kierującego nie udało się uratować.

Chwila nieuwagi, a także brak odpowiedniego skupienia mogą prowadzić do wielu straszliwych zdarzeń drogowych. Jeden, nawet najmniejszy błąd może mieć fatalne konsekwencje.

Do koszmarnego zdarzenia doszło w minionym tygodniu na jednej z tras na Lubelszczyźnie w okolicy Puław. Tuż po godzinie 13.00 miejscowe służby otrzymały niepokojące zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego oraz ciężarówki, które miało miejsce na jednym z odcinków drogi wojewódzkiej 801 w miejscowości Borowa.

Kierujący fordem, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z jadącym od strony Dęblina ciężarowym dafem z naczepą.

>

Niestety, ale w wyniku zdarzenia zginął 64-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Wiadomo, że kierowca ciężarówki w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Lokalni funkcjonariusze dokonali na miejscu incydentu szczegółowe oględziny. Ciało zmarłego mężczyzny zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej.

Policja apeluje do rozwagę oraz skupienie na drodze.

Mundurowi przypominają wszystkim zmotoryzowanym, że zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy jest kluczowym czynnikiem bezkolizyjnej, a także bezpiecznej jazdy.

- Zważywszy na porę roku, jak i szybko zapadający zmrok, mgły, opady deszczu czy śniegu, jedźmy ostrożnie i bezpiecznie zarówno dla siebie jak i dla innych osób - przekazują funkcjonariusze.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KPP Puławy

Powiązane