ZDrogi.pl > Na drogach > Przerażający wypadek w Małopolsce. Maszyna wciągnęła młodego pracownika
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Przerażający wypadek w Małopolsce. Maszyna wciągnęła młodego pracownika

KMP Nowy Sącz
KMP Nowy Sącz

Tragiczny incydent podczas remontu drogi wstrząsnął małopolskim Grybowem. Maszyna służąca do zrywania asfaltu wciągnęła młodego pracownika. Na miejsce dramatu zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do przerażającego zdarzenia doszło w poniedziałek 13 grudnia w Grybowie pod Nowym Sączem. Tuż po godzinie 13.00 maszyna do zrywania asfaltu wciągnęła 20-letniego pracownika.

Niestety, ale młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń, dlatego na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że do maszyny drogowej został wciągnięty człowiek. Ratownicy medyczni obecni na miejscu zdarzenia zaopatrzyli osobę poszkodowaną. Działania strażaków skupiły się na wydobyciu człowieka z maszyny -przekazał rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do akcji wezwano również zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, a także OSP Grybów Biała.

Młody mężczyzna został przetransportowany do placówki medycznej w Tarnowie.

>

– 20 latek miał urazy wielomiejscowe - przekazała Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wiadomo, że w chwili transportu do szpitala, 20-latek był przytomny.

Szczegółowe okoliczności tego przerażającego incydentu będą ustalane przez miejscowe służby. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci oraz inspektorzy pracy.

>

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KMP Nowy Sącz / Gazeta Krakowska

Powiązane