ZDrogi.pl > Aktualności > Śmierć spotkała ją w drodze do domu. 39-latka została przygnieciona przez przyczepę kempingową
Piotr Dutka
Piotr Dutka 13.06.2022 02:02

Śmierć spotkała ją w drodze do domu. 39-latka została przygnieciona przez przyczepę kempingową

Wypadek Pomorskie
KP PSP Chojnice

Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło w piątek 9 marca w Czersku (woj. pomorskie). Około godziny 10.30 na ul. Starego Urzędu, przyczepa kempingowa uderzyła w 39-letnią kobietę. 

Ze wstępnych ustaleń miejscowej policji wynika, że kierujący samochodem osobowym, ciągnął swoją przyczepkę kempingową. W pewnym momencie, odpięła się ona od pojazdu, zjechała na pobocze i przygniotła pieszą do przydrożnego drzewa.

Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku służb medycznych, życia młodej kobiety nie udało się uratować. Doznała ona wielu rozległych obrażeń, w efekcie czego poniosła śmierć na miejscu.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że w chwili tragedii, 53-letni kierowca osobówki był trzeźwy. 

Jak podaje portal Fakt.pl, policjanci czekają na ostatecznie potwierdzenie tożsamości ofiary, ale najprawdopodobniej jest nią 39-letnia kobieta. W chwili zdarzenia, sama wracała do domu z zakupów.

Dokładne okoliczności, jak i przyczyny tego incydentu będą ustalane przez policję, pod nadzorem prokuratora.

Funkcjonariusze będą ustalać, czy w momencie tragedii, przyczepa była przymocowana do jeepa w prawidłowy sposób. Droga w rejonie wypadku, jest zablokowana.

[EMBED-530]

Niestety, ale nie był to jedyny, tak tragiczny incydent, który miał miejsce w ostatnich dniach w naszym kraju. W nocy ze środy na czwartek do jednostki policji z Białej Podlaskiej wpłynęło bardzo niepokojące zgłoszenie.

W jednej z miejscowości w gminie Międzyrzec Podlaski (woj. lubelskie), naprawiany samochód ciężarowy przygniótł do ściany 41-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefined