ZDrogi.pl > Na drogach > Pirat drogowy zginął w wypadku. Jego zachowanie zarejestrowały kamery
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 13.06.2022 02:02

Pirat drogowy zginął w wypadku. Jego zachowanie zarejestrowały kamery

Kierowca golfa stwarzał zagrożenie na drodze. Chwilę później zginął w wypadku
Facebook/Osp Skaryszew

Do tragicznego wypadku dwóch pojazdów doszło w sobotę, 20 listopada, na drodze wojewódzkiej numer 733 pomiędzy miejscowościami Odechów a Kobylany. Jedna osoba nie żyje, pięć osób rannych, w tym półtoraroczne dziecko.

Na drodze wojewódzkiej numer 733 między miejscowościami Odechów a Kobylany (gm. Skaryszew, pow. radomski) w sobotę, 20 listopada, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów marki Volkswagen. W jego wyniku jedna osoba zginęła na miejscu. Pięć osób jest rannych, w tym półtoraroczne dziecko i znajduje się w szpitalu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło o godzinie 17.47. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki Volkswagen - Passat oraz Golf. Na miejscu zginął 24-letni kierowca golfa. Ucierpiało pięciu pasażerów passata - to osoby w wieku 27 lat, 24, 48, 47 oraz osiemnastomiesięczne dziecko. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

W sieci pojawiło się nagranie, które przedstawia kierowcę golfa kilkanaście minut przed tragicznym wypadkiem. Mężczyzna zajeżdżał drogę innym kierowcom i zmuszał do hamowania.

Jak czytamy w opisie wideo:

„Kierowca golfa wymusza pierwszeństwo, po czym agresywnie hamuje, stwarzając zagrożenie i wykazuje również agresywne zachowania w stosunku do mnie. Odniosłam wrażenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Na szczęście udało mi się uciec”. Agresora kilkanaście minut później spotyka najwyższa kara. Pocztą pantoflową autorka dowiaduje się o wypadku w miejscowości Kobylany niedaleko Odechowa. Wg autorki, wszystko wskazuje, że to ten sam kierowca. (po elementach auta, cechach fizyczny itp.) VW Golf podczas wyprzedzania pojazdu Citroen stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z Passatem. Kierujący VW Golf poniósł śmierć na miejscu. VW Passatem podróżowała pięcioosobowa rodzina z dziećmi - wszyscy trafili do szpitala."

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: eschodnia.pl