ZDrogi.pl

Facebook/Osp Skaryszew

Pirat drogowy zginął w wypadku. Jego zachowanie zarejestrowały kamery

13 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Do tragicznego wypadku dwóch pojazdów doszło w sobotę, 20 listopada, na drodze wojewódzkiej numer 733 pomiędzy miejscowościami Odechów a Kobylany. Jedna osoba nie żyje, pięć osób rannych, w tym półtoraroczne dziecko.

Na drodze wojewódzkiej numer 733 między miejscowościami Odechów a Kobylany (gm. Skaryszew, pow. radomski) w sobotę, 20 listopada, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów marki Volkswagen. W jego wyniku jedna osoba zginęła na miejscu. Pięć osób jest rannych, w tym półtoraroczne dziecko i znajduje się w szpitalu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło o godzinie 17.47. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki Volkswagen - Passat oraz Golf. Na miejscu zginął 24-letni kierowca golfa. Ucierpiało pięciu pasażerów passata - to osoby w wieku 27 lat, 24, 48, 47 oraz osiemnastomiesięczne dziecko. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

W sieci pojawiło się nagranie, które przedstawia kierowcę golfa kilkanaście minut przed tragicznym wypadkiem. Mężczyzna zajeżdżał drogę innym kierowcom i zmuszał do hamowania.

Jak czytamy w opisie wideo:

„Kierowca golfa wymusza pierwszeństwo, po czym agresywnie hamuje, stwarzając zagrożenie i wykazuje również agresywne zachowania w stosunku do mnie. Odniosłam wrażenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Na szczęście udało mi się uciec”. Agresora kilkanaście minut później spotyka najwyższa kara. Pocztą pantoflową autorka dowiaduje się o wypadku w miejscowości Kobylany niedaleko Odechowa. Wg autorki, wszystko wskazuje, że to ten sam kierowca. (po elementach auta, cechach fizyczny itp.) VW Golf podczas wyprzedzania pojazdu Citroen stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z Passatem. Kierujący VW Golf poniósł śmierć na miejscu. VW Passatem podróżowała pięcioosobowa rodzina z dziećmi - wszyscy trafili do szpitala."

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: eschodnia.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Na drogach

Pędził BMW ponad 150 km/h. Chwilę później samochód odjechał na lawecie, a on stracił prawko
Czytaj więcej >

Na drogach

Na prostej drodze wpadł w poślizg Ferrari. Rozbił auto za milion złotych - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha
Czytaj więcej >

Na drogach

Samochody za niemal 5 milionów zostały zmiażdżone przez koparkę - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na S8. Policja zatrzymała sprawców. Mężczyźni byli nietrzeźwi
Czytaj więcej >

Na drogach

Poznaliśmy przyczynę śmierci 19-latki. Prokuratura podała wyniki sekcji.
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]