ZDrogi.pl > Technologia

Technologia

Najnowsze technologie wspierające kierowców i poprawiające osiągi aut. Zbieramy informacje na temat najnowszych rozwiązań i przekazujemy je wam.

telewizor
16.03.2024 11:29 Najlepsze programy w TV dla seniorów – co warto obejrzeć?

Choć mogłoby się wydawać, że w dobie postępującej technologii telewizja schodzić będzie na dalszy plan, to jednak nadal jest to medium, które trafia do milionów odbiorców. Najliczniejszą grupę w tym zakresie stanowią osoby z pokolenia silver. Co najchętniej oglądają seniorzy w telewizji? Jakie kanały i programy można im polecić?

banknoty
16.03.2024 11:13 Gdzie sprawdzić kursy walut? Od czego zależą?

Giełda i światowe rynki finansowe to niełatwy temat – szczególnie gdy idzie o kursy walut. O ich bieżącej cenie decyduje sieć wielu skomplikowanych powiązań, gdzie nawet najdrobniejsza zmiana może wymagać natychmiastowej aktualizacji. Niemniej, zarówno wiedza o najnowszych kursach walut, jak i prognozach na temat ich przyszłości, dla wielu z nas może być niezbędna – szczególnie dla przedsiębiorców. Gdzie sprawdzić kursy walut i od czego one zależą?

Mercedes czy Audi? DKW-IMOSA F1000
19.03.2022 14:53 Mercedes z logo Audi? Audi z logo Mercedesa? Wieś-tuning? Nic bardziej mylnego

Uwaga to nie fejk. Jeżdżą sobie po świecie auta marki Imosa (DKW-IMOSA F1000), które mają na „masce” logotypy Audi i Mercedesa. Skąd tyle prestiżu w typowym dostawczaku?

XIAOMI AI Holographic Assistant
19.03.2022 14:53 Oto auto z uroczym holograficznym asystentem 3D - Rozwiązanie jakiego potrzebujemy

Chiński przemysł samochodowy mógł mocno ucierpieć w wyniku pandemii koronawirusa, ale jest na dobrej drodze do pełnego powrotu do zdrowia. Bestune zaprezentowano właśnie kolejny, całkowicie elektryczny pojazd. Oto Bestune E01.Bestune to marka należąca do First Auto Works (FAW), wcześniej znaną nazwą „Besturn”. E01 pojawi się na lokalnym rynku już w przyszłym miesiącu (ElectroMobility Poland - Można? Można!).Dlaczego piszemy akurat o chińskim aucie? Tytuł w zasadzie zdradził wam już wszytko.XIAOMI AI Holographic Assistant Bestune Materiały Prasowe

BMW serii 2
19.03.2022 14:53 Tak będzie wyglądać BMW serii 2 Coupé. G42 wyjedzie na drogi już w 2022

Bawarczycy starannie dbają o pozostawienie w tajemnicy wyglądu najmniejszego coupé w gamie marki. Niestety, nowe BMW serii 2 wielokrotnie zostało już przyłapane na drodze.Egzemplarz starannie ukryto pod kamuflażem, ale bystre oko jest w stanie dostrzec zarys nowego modelu. Poprzednie przecieki i aktualne zdjęcia pokazują ewolucję modelu.

Mercedes W223
19.03.2022 14:53 Mercedes szykuje dla nas coś specjalnego. 800 KM w najnowszej "esklasie"

Topowy wariant topowego modelu idzie zgodnie z obowiązującymi trendami. Mniej cylindrów, więcej mocy. Ta tendencja raczej nie powinna nikogo zaskoczyć... w przeciwieństwie do parametrów topowej jednostki napędzającej największą limuzynę ze Stuttgartu.Wiele wskazuje na to, że już wkrótce klienci decydujące się na najnowszą S-klasę typoszeregu W223 będą mieli kilka ciekawych opcji do wyboru. Na szczycie oczywiście znajdą się modele sygnowane logo AMG.

Tesla Dating - aplikacja randkowa dla właścicieli Tesli
19.03.2022 14:53 Nie masz Tesli? Nie idę z Tobą do łóżka - Powstaje Tinder wyłącznie dla fanów marki Elona Muska

Masz Teslę i jesteś singlem (to w ogóle możliwe!?)? Już wkrótce Twój problem zostanie rozwiązany. Co więcej, nie będziesz musiał marnować czasu na ludzi, którzy swoimi dieslami mordują niedźwiedzie polarne. Powstaje aplikacja Tesla Dating - pozwoli Ci ona flirtować z innymi posiadaczami aut amerykańskiej marki.Ktoś wpadł na szalony pomysł stworzenia aplikacji randkowej tylko dla właścicieli amerykańskich elektryków.