ZDrogi.pl > Aktualności > Co robią mechanicy, gdy klient nie patrzy? - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:00

Co robią mechanicy, gdy klient nie patrzy? - Wideo

Niesamowite umiejętności mechanika. Krosny przy nim wymięka
Streamable

Mechanik też człowiek - może nie jest to wielkie odkrycie, ale nie brakuje ludzi, którzy wychodzą z założenia, że osoby pracujące w warsztacie są robotami, których jedynym celem jest szybka naprawa auta.

Wielu klientów oczekuje, że ich auto zostanie potraktowane w warsztacie priorytetowo, a pracownicy rzucą wszystko i zrezygnują z przerw (a nawet chętnie wezmą nadgodziny), aby zlecone naprawy wykonać jak najszybciej.

Z własnego doświadczenia wiem, że niektórzy klienci są mocno oderwani od rzeczywistości i liczą, że nawet najbardziej skomplikowane naprawy mechanicy są w stanie zrealizować w mgnieniu oka - bo potrzebne im auto „na już".

Warto przy tym pamiętać, że pracownicy warsztatu to zwykli ludzie, którzy często są niedoceniani. Wielu klientów „w garniturach” traktuje ich jak pracowników fizycznych, którzy niewiele potrafią i dlatego muszą urabiać ręce po łokcie i taplać się w smarze, aby zarobić marne grosze.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Większość mechaników dysponuje ogromną wiedzą

Warto zastanowić się nad tym, jaką wiedzą dysponować musi dobry mechanik, aby być w stanie sprawnie zdiagnozować usterkę i ją naprawić. Ilu z nas byłoby w stanie, np. wymienić samodzielnie rozrząd lub złożyć silnik od podstaw?

Kto własnoręcznie potrafiłby naprawić skrzynię automatyczną, niech pierwszy rzuci kamieniem!

W sieci pojawiło się nagranie, które robi ogromną furorę i przedstawia niesamowite umiejętności mechanika, przy którym Ireneusz Krosny to amator.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl