ZDrogi.pl > Aktualności > Włoska szkoła motoryzacyjna ma się bardzo dobrze. Koncept nowego Ferrari F40 wygląda bardzo obiecująco
Piotr Dutka
Piotr Dutka 18.06.2022 02:02

Włoska szkoła motoryzacyjna ma się bardzo dobrze. Koncept nowego Ferrari F40 wygląda bardzo obiecująco

Ferrari F40
Motor 1

Ferrari F40, czyli historia motoryzacji ubrana w czerwone barwy. Model, który definiuje markę z Maranello. Wkrótce możemy spodziewać się nowej, drapieżnej wersji.

Ferrari F40, czyli samochód kultowy, obok którego nie da się przejść obojętnie. Po raz pierwszy zadebiutował w roku 1987 i okazał się strzałem w dziesiątkę. Do dnia dzisiejszego ma wierną rzeszę swoich fanów.

Koncept Naoto Kobayashiego wygląda bardzo obiecującofot. Naoto Kobayashi

Projekty nowej F40 pochodzą od Naoto Kobayashiego z Behance.net, który w bardzo efektowny sposób pokazał własną, śmiałą interpretację nowego wyglądu Ferrari F40. Można jasno powiedzieć, że wyglądają nadzwyczaj dobrze.

Renderowania ukazują elegancki, smukły samochód, który w pewnych elementach przypomina klasyczną wersję F40. Jednak w przypadku projektu, widać bardziej nowoczesny wygląd oraz sportową sylwetkę, która nadaje całości wielki efekt WOW!

Koncept Naoto Kobayashiego wygląda bardzo obiecującofot. Naoto Kobayashi

Smukła budowa może sugerować, że Ferrari będzie planowało zdecydowanie bardziej skupić się na dopracowaniu osiągów. Być może nowa F40 będzie na tyle przełomowa, że okaże się samochodem w pełni elektrycznym. Nawet jeśli do tego dojdzie, to jedno trzeba przyznać, projekt wygląda bardzo obiecująco i spodoba się niejednemu oddanemu sympatykowi włoskiej marki.

5. Lexus LC Convertible Regatta Edition. Definicja motoryzacyjnego piękna w odsłonie błękitu

Powiązane