ZDrogi.pl
Tesla Dating - aplikacja randkowa dla właścicieli Tesli

Tesladating.co

Nie masz Tesli? Nie idę z Tobą do łóżka - Powstaje Tinder wyłącznie dla fanów marki Elona Muska

25 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Tesla produkuje samochody elektryczne, które są uwielbiane przez ich użytkowników. Marka cieszy się niemalże kultem - w związku z tym ktoś uznał, że miłość do aut Elona Muska, może być idealnym fundamentem pod szczęśliwy związek.

Masz Teslę i jesteś singlem (to w ogóle możliwe!?)? Już wkrótce Twój problem zostanie rozwiązany. Co więcej, nie będziesz musiał marnować czasu na ludzi, którzy swoimi dieslami mordują niedźwiedzie polarne. Powstaje aplikacja Tesla Dating - pozwoli Ci ona flirtować z innymi posiadaczami aut amerykańskiej marki.Ktoś wpadł na szalony pomysł stworzenia aplikacji randkowej tylko dla właścicieli amerykańskich elektryków.

Teska Dating, bo tak nazywać się będzie aplikacja, ma pomóc samotnym właścicielom Tesli w odnalezieniu innych samotnych właścicieli samochodów amerykańskiej.

Pomysłodawca aplikacji, Ajitpal Grewal, tłumaczy, że w ten sposób będzie można szybko i łatwo znaleźć bratnią duszę, która myśli tak samo.Do stworzenia nietypowej „apki” zachęciła go dziwna obsesja właścicieli Tesli na temat ich własnych pojazdów. Uznał, że wspólne uwielbienie amerykańskiej marki może być świetnym fundamentem pod związek. Stąd pomysł na połączenie ludzi, którzy mają fioła na punkcie Tesli.

Na stronie producenta pojawiły się też przykładowe screeny, które pokazują, jak będzie wyglądała aplikacja. Co ciekawe, wśród screenów możemy znaleźć przykładowe (zmyślone) rozmowy między użytkownikami.

Na profilu jednej z użytkowniczek czytamy:„Szukam przygód i zabawy. FSD, więc możesz się ze mną spotkać na tylnym siedzeniu…” (FSD, czyli Full Self Driving, czyli system Autopilot).

Inna rozmowa pokazuje, jak można podrywać fankę Tesli na „teslowe komplementy”- „twoje oczy są tak samo niebieskie i piękne, jak ciemnoniebieski metalik Twojego Modelu X”.

Aplikacja jeszcze nie powstała, ale już wzbudza spore zainteresowanie. Wiadomo, że będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy Tesli - nici więc z podrywania, jeśli jeździsz Passatem w TDI.

Tesla Dating przy zakładaniu konta będzie kazała nam udowodnić, że jest się posiadaczem jednego z elektryków marki Elona Muska.

Podobne artykuły

Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >