ZDrogi.pl > Motoryzacja

Motoryzacja

Nasza strona poświęcona jest motoryzacji ogółem - motosport, samochody, motocykle - informacje na każdy temat znajdziesz na portalu zdrogi.pl. Zapraszamy

luksusowe-samochody-zniszczone
18.06.2022 02:02 Samochody za niemal 5 milionów zostały zmiażdżone przez koparkę - Wideo

Luksusowe samochody zostały ustawione w rzędzie, a później po kolei zniszczone przez koparkę. Łącznie były warte niemal 5 mln zł. Zostały zezłomowane, gdyż pochodziły z nielegalnego przemytu.Filipiński urząd celny podjął decyzję o zniszczeniu 21 samochodów przemyconych do ich kraju. Ich łączna wartość szacuje się na 58,55 mln filipińskich pesos, czyli po przeliczeniu na polskie złote to ok. 4,6 mln. Demolkę wykonano koparką, nagrywając cały proces "ku przestrodze".

YouTuber przeskoczył Lamborghini nad Lamborghini
19.03.2022 15:07 YouTuber przeskoczył Lamborghini Urusem nad Aventadorem - Wideo

Z jednej strony uważamy, że to głupota... z drugiej chcielibyśmy mieć tyle pieniędzy, aby w ogóle wpaść na coś tak głupiego.YouTuber Street Speed 717 posiada tych pieniędzy tyle, że nie tylko wpadł na pomysł przeskoczenia Lamborghini Aventadora Lamborghini Urusem, nie tylko go rozważał, ale nawet postanowił go zrealizować.Autor wideo uznał, że fajnie byłoby to zrobić, wykonał podstawowe obliczenia i uznał, że jest to całkiem możliwe. YouTuber, aby dodać dramaturgii, stwierdził, że nie ma potrzeby robić testów przed faktycznym skokiem. Szczerze wątpimy, aby w rzeczywistości wcześniej tego nie sprawdził.Urus to jedyny model włoskiej marki, który nadawał się do tak karkołomnego zadania. Auto zadebiutowało w 2018 roku i z miejsca stało się hitem sprzedażowym. Pod maską znajdziemy 4-litrowy silnik, który generuje aż 641 KM. Aventador z kolei jest topowym modelem marki, którego V12 potrafi wykrzesać (w zależności od wersji) od 700 do 760 KM.