ZDrogi.pl > Aktualności > YouTuber przeskoczył Lamborghini Urusem nad Aventadorem - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:07

YouTuber przeskoczył Lamborghini Urusem nad Aventadorem - Wideo

YouTuber przeskoczył Lamborghini nad Lamborghini
YouTube: Street Speed 717

Z jednej strony uważamy, że to głupota... z drugiej chcielibyśmy mieć tyle pieniędzy, aby w ogóle wpaść na coś tak głupiego.

YouTuber Street Speed 717 posiada tych pieniędzy tyle, że nie tylko wpadł na pomysł przeskoczenia Lamborghini Aventadora Lamborghini Urusem, nie tylko go rozważał, ale nawet postanowił go zrealizować.

Autor wideo uznał, że fajnie byłoby to zrobić, wykonał podstawowe obliczenia i uznał, że jest to całkiem możliwe. YouTuber, aby dodać dramaturgii, stwierdził, że nie ma potrzeby robić testów przed faktycznym skokiem. Szczerze wątpimy, aby w rzeczywistości wcześniej tego nie sprawdził.

Urus to jedyny model włoskiej marki, który nadawał się do tak karkołomnego zadania. Auto zadebiutowało w 2018 roku i z miejsca stało się hitem sprzedażowym. Pod maską znajdziemy 4-litrowy silnik, który generuje aż 641 KM. Aventador z kolei jest topowym modelem marki, którego V12 potrafi wykrzesać (w zależności od wersji) od 700 do 760 KM.

Przeskoczył Urusem nad Aventadorem

Oczywiście cała operacja zakończyła się sukcesem - w innym razie już dawno przeczytalibyście o niej na wszystkich możliwych portalach motoryzacyjnych. Lamborghini Urus bez problemu przelatuje na Aventadorem i ląduje po drugiej stronie rampy.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Przypomnijmy, że ceny nowego Aventadora zaczynają się od około 2 mln złotych, a Urus startuje z pułapu 1,5 mln złotych. W grę więc wchodziło zniszczenie pojazdów o łącznej wartości ponad 3,5 mln!

W związku z powyższym wątpimy, że YouTuber wcześniej kilkukrotnie nie sprawdził, czy wyczyn nie skończy się kosztowną kraksą.

Gdy już Urus wylądował autor decyduje się podnieść poprzeczkę i zmienia pojazdy. Co z tego wyszło? Cóż... zobaczcie sami!

Wideo publikujemy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane