ZDrogi.pl
YouTuber przeskoczył Lamborghini nad Lamborghini

YouTube: Street Speed 717

YouTuber przeskoczył Lamborghini Urusem nad Aventadorem - Wideo

20 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

W zasadzie ciężko coś więcej powiedzieć na temat. Ktoś postanowił przeskoczyć autem nad innym autem. Wyjątkowe są tu jednak pojazdy, które postanowiono wykorzystać. Śmiało można założyć, że na szali postawione były miliony złotych.

Z jednej strony uważamy, że to głupota... z drugiej chcielibyśmy mieć tyle pieniędzy, aby w ogóle wpaść na coś tak głupiego.

YouTuber Street Speed 717 posiada tych pieniędzy tyle, że nie tylko wpadł na pomysł przeskoczenia Lamborghini Aventadora Lamborghini Urusem, nie tylko go rozważał, ale nawet postanowił go zrealizować.

Autor wideo uznał, że fajnie byłoby to zrobić, wykonał podstawowe obliczenia i uznał, że jest to całkiem możliwe. YouTuber, aby dodać dramaturgii, stwierdził, że nie ma potrzeby robić testów przed faktycznym skokiem. Szczerze wątpimy, aby w rzeczywistości wcześniej tego nie sprawdził.

Urus to jedyny model włoskiej marki, który nadawał się do tak karkołomnego zadania. Auto zadebiutowało w 2018 roku i z miejsca stało się hitem sprzedażowym. Pod maską znajdziemy 4-litrowy silnik, który generuje aż 641 KM. Aventador z kolei jest topowym modelem marki, którego V12 potrafi wykrzesać (w zależności od wersji) od 700 do 760 KM.

Przeskoczył Urusem nad Aventadorem

Oczywiście cała operacja zakończyła się sukcesem - w innym razie już dawno przeczytalibyście o niej na wszystkich możliwych portalach motoryzacyjnych. Lamborghini Urus bez problemu przelatuje na Aventadorem i ląduje po drugiej stronie rampy.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Przypomnijmy, że ceny nowego Aventadora zaczynają się od około 2 mln złotych, a Urus startuje z pułapu 1,5 mln złotych. W grę więc wchodziło zniszczenie pojazdów o łącznej wartości ponad 3,5 mln!

W związku z powyższym wątpimy, że YouTuber wcześniej kilkukrotnie nie sprawdził, czy wyczyn nie skończy się kosztowną kraksą.

Gdy już Urus wylądował autor decyduje się podnieść poprzeczkę i zmienia pojazdy. Co z tego wyszło? Cóż... zobaczcie sami!

Wideo publikujemy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl
===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Piotr SzczurowskiAutor

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Kierowca zmiażdżony przez TIR-a

Śmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - Wideo

Czytaj więcej >
Nowe BMW serii 2 Coupe pokazane. Na rynku od 2022 roku

Nowe BMW serii 2 Coupé pokazane. Nowy model kontynuuje tradycje marki

Czytaj więcej >
Wymiana oleju praca silnika

Wykonali przezroczyste części silnika, żeby zobaczyć jak działa od środka - Wideo

Czytaj więcej >
ORLEN oferuje 8 tysięcy złotych za pracę na stacji

8 tys. zł brutto za pracę na stacji paliw ORLEN? Cudowne oferty pracy kolosa

Czytaj więcej >