ZDrogi.pl > Na drogach > Tragiczny wypadek na S8. Policja zatrzymała sprawców. Mężczyźni byli nietrzeźwi
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.06.2022 02:02

Tragiczny wypadek na S8. Policja zatrzymała sprawców. Mężczyźni byli nietrzeźwi

Zderzenie trzech pojazdów na S8. Ciężarówka spadła z wiaduktu, kierowca nie żyje
YouTube: ytsuperpies

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 sierpnia, na trasie S8 w kierunku Białegostoku w okolicach węzła Wołomin oraz Nadma. Zderzyły się tam trzy samochody. Po wypadku ciężarowe volvo wypadło z drogi i dachowało.

Na miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut strażacy wydostawali z kabiny kierowcę tira. Mimo starań, mężczyzny nie udało się go uratować.

Od tamtej pory funkcjonariusze poszukiwali kierowcy i pasażera bmw, którzy się oddalili z miejsca wypadku. Udało się ich zatrzymać już w niedzielę. Jak podaje policja, mężczyźni byli nietrzeźwi, jeden z nich był poszukiwany do odbycia kary.

Do wypadku doszło w sobotę na trasie S8, na wysokości Kobyłki. Służby otrzymały zgłoszenie o zderzeniu się trzech samochodów osobowych o godzinie 15.14.

Kierowca i pasażer BMW uciekli z miejsca zdarzenia. Szybko trafili w ręce policji

W wypadku brało udział osobowe bmw i volvo oraz ciężarowe volvo. Największy z pojazdów wypadł z drogi i dachował. Kierowca ciężarówki utknął w kabinie. Kierującemu osobowym volvo nic się nie stało, a kierowca i pasażer bmw oddalili się z miejsca zdarzenia.

W niedzielę policjantka przekazała, że funkcjonariusze, na ulicy Pułkowej, zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj byli nietrzeźwi. Jeden z nich, 32-latek, poszukiwany był do odbycia kary pięciu lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. 34-latek, również był w przeszłości notowany za posiadanie narkotyków.

Decyzją prokuratury od obu mężczyzn zostanie pobrana krew do badań.

Nagranie z miejsca zdarzenia udostępniamy poniżej:

Źródło: tvn24.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane