ZDrogi.pl

zDrogi.pl

Zamiast koła miał... wózek. Opel corsa tak wyjechał na ulicę

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak bardzo pomysłowi bywają ludzie w potrzebie. Wideo z RPA podbija Internet. Widać na nim samochód, który zamiast jednego koła ma... wózek.

Biały opel corsa w wersji sedan (niedostępnej u nas) poruszał się ulicami Kapsztadu w Republice Południowej Afryki. Samochód jechał bardzo wolno i na światłach awaryjnych, ponieważ kierowca zdawał sobie sprawę z tego, że pojazd nie jest w najlepszym stanie technicznym. Wszystko głównie dlatego, że zamiast jednego z kół, auto miało podstawiony niski wózek.

Jak podaje portal o2.pl, kierowca białego opla kupił pojazd zaledwie kilka miesięcy temu i nie zdążył jeszcze go przerejestrować. Policjanci zweryfikowali tę informację, kontaktując się z poprzednim właścicielem, który zapewniał, że auto faktycznie sprzedał... ale było jeszcze wtedy w pełni sprawne.

Poszedłem do niego i sam się z nim skonfrontowałem. Powiedziałem mu: >>Nie, przyjacielu, ten samochód nadal jest na moje nazwisko, a ty robisz takie problemy<<. Odpowiedział, że nie ma wyboru i musiał to zrobić. Wie, że to nie było właściwe - powiedział w rozmowie z Times Live pierwszy właściciel auta.

Jak podaje portal o2.pl, kierowca wyjaśnił, że samochód był uszkodzony, co zmusiło go do poruszania się w ten sposób. Nowy właściciel zapewnił poprzedniego, że ​​samochód jest już naprawiany i nie będzie z nim już więcej podobnych problemów.

Powiedział coś o łożysku, które się zepsuło. Włożyli nowe łożysko, które później też się zepsuło. Wtedy nie mieli innego wyjścia, jak tak pojechać. To historia, którą mi opowiedział - dodał pierwszy właściciel.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Gazeta Wrocławska

Tagi:

Podobne artykuły

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Wideo

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Czytaj więcej >

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]