ZDrogi.pl > Wideo > Szaleńcza jazda Maluchem po mieście. Ten kierowca przeszedł samego siebie - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Szaleńcza jazda Maluchem po mieście. Ten kierowca przeszedł samego siebie - Wideo

242264858 1294088431048737 1749740755483710090 n
Youtube

Niektórzy zmotoryzowani całkowicie ignorują obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Taki stan rzeczy ukazuje pewna nietypowa sytuacja. Tym razem antybohaterem jest kierowca poczciwego Malucha, który za swoją głupotę powinien stracić prawo jazdy.

Nieodpowiedzialna, bezsensowna, brawurowa. Nawiązując do poniższej sytuacji, możemy wykorzystać multum określeń, które oddadzą kuriozum całego incydentu. Pewnego kierowcę tak bardzo nudziła przepisowa jazda, że postanowił łamać prawo na całego.

Jak się okazuje, żeby całkowicie zbłaźnić się na drodze i zacząć rażąco łamać przepisy nie trzeba mieć samochodu prosto z Niemiec. Wystarczy stara, aczkolwiek bardzo solidna konstrukcja.

W niespełna minutę złamał przepisy kilka razy. Kierowca Malucha przekroczył wszelkie granice nieodpowiedzialności.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

W tym przypadku to kierowca popularnego Fiata 126p chciał dać popis swoich umiejętności. Jak można się domyślać, zabłysnął kompletną głupotą.

Zmotoryzowany najpierw jeździł po chodniku, następnie po przejściu dla pieszych, by na końcu popisać się zignorowaniem sygnalizacji świetlnej i wyprzedzaniu poza wysepką.

Oglądając poniższy materiał, a także podsumowując jego bezmyślną jazdę, wychodzi na to, że powinien pożegnać się ze swoim prawem jazdy. Jesteśmy przekonani, że rozbrat z uprawnieniami wyszedłby mu na dobre.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Prowadziła auto z dzieckiem na kolanach i wymusiła pierwszeństwo - Wideo - Lewy kierunek przed wjazdem na rondo. Włączać, czy nie włączać? - Okradli go po wyjściu z banku. Rzucił się na maskę auta złodziei - Wideo

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl