ZDrogi.pl

Youtube

Szaleńcza jazda Maluchem po mieście. Ten kierowca przeszedł samego siebie - Wideo

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Niektórzy zmotoryzowani całkowicie ignorują obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Taki stan rzeczy ukazuje pewna nietypowa sytuacja. Tym razem antybohaterem jest kierowca poczciwego Malucha, który za swoją głupotę powinien stracić prawo jazdy.

Nieodpowiedzialna, bezsensowna, brawurowa. Nawiązując do poniższej sytuacji, możemy wykorzystać multum określeń, które oddadzą kuriozum całego incydentu. Pewnego kierowcę tak bardzo nudziła przepisowa jazda, że postanowił łamać prawo na całego.

Jak się okazuje, żeby całkowicie zbłaźnić się na drodze i zacząć rażąco łamać przepisy nie trzeba mieć samochodu prosto z Niemiec. Wystarczy stara, aczkolwiek bardzo solidna konstrukcja.

W niespełna minutę złamał przepisy kilka razy. Kierowca Malucha przekroczył wszelkie granice nieodpowiedzialności.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

W tym przypadku to kierowca popularnego Fiata 126p chciał dać popis swoich umiejętności. Jak można się domyślać, zabłysnął kompletną głupotą.

Zmotoryzowany najpierw jeździł po chodniku, następnie po przejściu dla pieszych, by na końcu popisać się zignorowaniem sygnalizacji świetlnej i wyprzedzaniu poza wysepką.

Oglądając poniższy materiał, a także podsumowując jego bezmyślną jazdę, wychodzi na to, że powinien pożegnać się ze swoim prawem jazdy. Jesteśmy przekonani, że rozbrat z uprawnieniami wyszedłby mu na dobre.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Prowadziła auto z dzieckiem na kolanach i wymusiła pierwszeństwo - Wideo - Lewy kierunek przed wjazdem na rondo. Włączać, czy nie włączać? - Okradli go po wyjściu z banku. Rzucił się na maskę auta złodziei - Wideo

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Wideo

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Czytaj więcej >

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo
Czytaj więcej >
Piotr Dutka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]