ZDrogi.pl > Na drogach > Wojsko zgubiło czołg. Leżał na środku drogi do góry gąsienicami. Zdjęcia i Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.06.2022 02:02

Wojsko zgubiło czołg. Leżał na środku drogi do góry gąsienicami. Zdjęcia i Wideo

Wojsko zgubiło czołg podczas transportu. Leżał do góry gąsienicami
Twitter: @metesohtaoglu

Niecodzienny widok spotkał kierowców, którzy jechali przez Sachalin na rosyjskim Dalekim Wschodzie. Wielu rzeczy można spodziewać się na drodze... ale nie czołgu. Jakby tego było mało, potężna maszyna leżała do góry gąsienicami.

Choć zdarzenie wydaje się niewiarygodne, to jego autentyczność potwierdziła lokalna policja. Służby poinformowały, że wojskowym „wypadł czołg”, który „leży na drodze". O dziwo, nikt w związku z nietypowym zdarzeniem nie ucierpiał.

Wojskowa maszyna najprawdopodobniej spadła podczas transportu. Przy upadku pojazd przewrócił się i upadł tak, że wieżyczka czołgu leżała na ziemi, a lufa opierała się o asfalt. Pojazd leżał więc do góry gąsienicami.

Co jak najbardziej zrozumiałe, wielu kierowców przejeżdżających obok nie mogło oprzeć się chęci sfotografowania czołgu, który leżał porzucony na trasie wjazdowej do miasta Jużnosachalińsk - głównego ośrodka regionu.

Wielu kierowców niemal stawało na drodze, aby lepiej przyjrzeć się czołgowi

Choć nie pochwalamy sytuacji, w których kierowcy zwalniają, aby się lepiej przyjrzeć zdarzeniu drogowemu (co często obserwujemy na polskich drogach), to w tej sytuacji sami postąpilibyśmy pewnie tak samo.

Nagranie zarejestrowane przez jednego z kierowców udostępniamy poniżej

Źródło: interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane