ZDrogi.pl > Porsche

Porsche

Jedna z najpopularniejszych sportowych marek. Zbudowana na kulcie 911 w tej chwili oferuje cały wachlarz modeli. Zajrzyj do nas by być na bieżąco!

porsche-rozbite-na-s2
19.03.2022 14:58 Porsche Panamera zderzyło się z SUV-em BMW. Koszty naprawy niskie nie będą - Wideo

Porsche Panamera zderzyła się z SUV-em BMW. Patrząc po uszkodzeniach auta sportowego, zderzenie znacznie odbiło się na jego stanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Do zderzenia Porsche Panamery z BMW X5 doszło w niedzielę 4 lipca, w godzinach popołudniowych. Z powodu incydentu, na trasie S2 na wysokości Jaworowej, w kierunku węzła Puławska odnotowano utrudnienia w ruchu. Jak jednak podają strażacy z OSP Raszyn, nie ma osób poszkodowanych.

porsche-911-rozbite-na-rajdzie
19.03.2022 14:57 Niebezpieczny wypadek podczas GSMP. Porsche 911 wypadło z trasy - Wideo

Trwają Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski (GSMP) w Czarnej Górze. Niestety, na jednym z odcinków doszło do groźnego wypadku. Porsche 911 stanęło w płomieniach.Do wypadku Porsche 911 doszło w trakcie sobotniego etapu GSMP. Na jednym z łuków drogi, auto biorące udział w wyścigu zaliczyło groźny wypadek, wpadając do rowu, zapalając się i przewracając za barierki. Kierowcy na szczęście nic poważnego się nie stało.

porsche-911-wjezdza-w-barierki
19.03.2022 14:55 Zbyt szybkie włączenie się do ruchu skończyło się rozbiciem Porsche 911

Porsche 911 włączało się do ruchu. Kierowca wraz z autem znalazł się w środku uwagi. Chciał się popisać, a wylądował na barierkach.Porsche 911 w najbardziej tradycyjnej wersji ma napęd na tylną oś. Dla wielu fanów motoryzacji to błogosławieństwo, a dla niektórych prawdziwe przekleństwo. Przy takiej mocy, jeden fałszywy ruch może kosztować nas drogą naprawę, a czasem nawet życie. W tym przypadku na szczęście skończy się na naprawie.

Popek zalicza wpadkę w Porsche za pół miliona
19.03.2022 14:47 Popek zalicza wstydliwą wpadkę w Porsche 718 - Wideo

Popek” to barwna postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Praktycznie każdy o nim słyszał - a jeśli nie, to wkrótce usłyszy, bo gwiazdor ciągle robi wokół siebie sporo szumu.Wśród największych miłości rapera można wymienić sport, kobiety, nielegalne używki, modyfikacje ciała oraz motoryzację. Tę ostatnią pasję dzieli, jak się okazuje, z bezdomnymi, którzy chętnie obdarowują go drogimi autami. Do tej pory muzyk otrzymał "w prezencie" już dwa Mercedesy oraz Audi RS7.Popek w ostatnich dniach chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych za sterami luksusowych maszyn. Po kilku Mercedesach i Audi RS7 Popek na swoim instagramowym koncie pokazuje się w Porsche 718 Spyder.Tym razem auto nie pochodziło od bezdomnego. W trakcie krótkiego filmiku Popek nawet wspomina co nieco na temat samego samochodu. Chociaż nie padają żadne konkretne liczby ani dane techniczne, to muzyk podsumowuje sportowe kompetencje Porsche.

audi-kontra-porsche
19.03.2022 14:42 Kierowca Porsche kozaczył na autostradzie. Dostał lekcję od Audi w kombi - Wideo

To Audi dało niezłą nauczkę "kozaczącemu" kierowcy Porsche. Buńczucznie zapowiadał, że da lekcję kierowcy starego kombi, ale sam nie miał szans w wyścigu. Wszystko nagrał wideorejestrator.Audi z bardzo głośnym wydechem, od razu zwróciło uwagę kierowcy Porsche. Z początku wraz z pasażerem sądzili, że ma świecę włożoną do wydechu, żeby auto "strzelało ogniem". Podjechali kierującemu audi pod zderzak i zaświecili światłami, żeby dać znak, że chcą się ścigać.

Porsche znanego sportowca niemal spadło z trzeciego piętra
19.03.2022 14:40 Znany sportowiec wyjechał z parkingu... przez ścianę na trzecim piętrze - Wideo

Dienis Kazionow to hokeista grający na co dzień w rosyjskim klubie hokejowym Niżniekamsk . W ostatnich dniach jest jednak o nim głośno z innych niż sportowe powodów.Hokeista 9 marca pojechał ze swoją żoną oraz ich synem na zakupy do centrum handlowego River Park w Moskwie. Poruszając się po wielopiętrowym parkingu... wpadł w poślizg i uderzył w ścianę budynku. Kto jak kto, ale hokeista na śliskiej nawierzchni powinien radzić sobie wyśmienicie.