Porsche taycan
Źródło: Dziennik.pl

Tak wygląda Porsche Taycan po zderzeniu z naczepą traktora. Bardzo smutny widok

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Października 2020

Porsche Taycan czyli elektryczne cacko, które elektryzuje niejednego fana motoryzacji. W ostatnim tygodniu bardzo głośno było o sprawie pewnego rolnika, którego grozi pozew ze strony nieuważnego kierowcy Porsche. Widok samochodu dosłownie chwyta za serce.

Porsche Taycan po zderzeniu z naczepą traktora. Widok chwyta za serce każdego fana motoryzacji. Poważne problemy rolnika.

Kierowca tego elektrycznego Porsche nie będzie dobrze wspominać wyprawy na Podlasie. Do tego niezwykle nietypowego zderzenia doszło w jednej z wsi w województwie Podlaskim. Dokładniej w okolicach Sztabina w sobotę 2 października. Wcześniej pisaliśmy o tym incydencie, w którym od wielkiej tragedii dzieliły dosłownie centymetry.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco już wkrótce znaczące zmiany. Czekają nas spore ułatwienia i zaoszczędzimy sporo pieniędzy

2. Lamborghini i Rolls-Royce ofiarami drogiego wypadku. Sprawca zapłaci prawdziwą fortunę

3. 152 powiaty w czerwonej strefie. Znamy nowe obostrzenia, uderzą we wszystkich mieszkańców i turystów

Mężczyzna kierujący Porsche zaliczył efektowną wpadkę-kolizję z naczepą traktora przewożącą bale z sianem.

Kierowca Porsche zachowuje się bardzo dziwnie. Pomimo przyjęcia mandatu, czuje się ofiarą rolnika oraz jego sprzętu rolniczego. Twierdzi, że nie był on odpowiednio oświetlony.

Porsche Taycan to najpopularniejszy elektryk 20202 roku

W chwili obecnej problem ma nie tylko kierowca, który zniszczył bardzo drogie auto, ale i rolnik. Czeka go bowiem cywilny pozew ze strony kierującego elektrycznego Porsche. Powody do zmartwień ma również salon, który wypożyczył pojazd do celów demonstracyjnych.

Porsche Taycan

– Jestem sprawcą i zarazem poszkodowanym w tym wypadku. Do kolizji doszło tylko dlatego, że żadna z naczep nie posiada oświetlenia. Przyjąłem mandat ze względu na ubezpieczenie, żeby się nie ciągać z decyzją o kasacji po sądach. Z tego, co jest mi wiadomo biegli z ubezpieczalni szykują opinię, a prawnicy pozew do sądu wobec kierującego traktorem. Brak oświetlenia i niezabezpieczony ładunek. Jechałem dokładnie 96 km/h, co można odczytać prędkościomierza – poinformował kierowca zastrzegając sobie anonimowość.

Lansowali się drogim Mercedesem na ulicach miasta. Ich zabawa skończyła się tragicznie - WideoLansowali się drogim Mercedesem na ulicach miasta. Ich zabawa skończyła się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, choć biorąc pod uwagę fakt, że ceny nowego Taycana zaczynają się od 653 000 złotych, będzie to pamiętne i bardzo przykre zdarzenie dla wszystkich zainteresowanych.

Porsche Taycan to najpopularniejszy elektryk 20202 roku

Zdjęcia pochodzą z serwisu. Dziennik.pl

Zobacz także:

1. Stało się, zakaz od 9 rano w niedzielę. Setki Polaków zagrożonych, alarm w turystycznym mieście

2. NASA pokazała strój do podboju Księżyca. Niewiarygodne co znajdzie się w środku

3. Zaatakował, bo „nie lubi cwaniaków z BMW". Grozi mu nawet 18 lat

4. Nieudany pościg policyjny. Ten funkcjonariusz utknął do góry nogami na ogrodzeniu - Wideo

5. Pijany kierowca próbował ugryźć policjanta i walić głową w biurko

6. Łukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzy

Następny artykuł