Porsche taycan parkowanie
Źródło: Twitter

Moc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Listopada 2020

Porsche Taycan to marzenie wielu osób. Bardzo mocny elektryk rodem z Niemiec skradł serca milionów fanów na całym świecie. Pewien kierowca nie opanował jego ogromnej mocy i zaparkował w nietypowy sposób. Jeśli mamy być szczerzy, gorzej się nie da.

Porsche Taycan uszkodzone podczas parkowania. Ten kierowca nie opanował sporej mocy niemieckiego samochodu elektrycznego.

Porsche Taycan, to niesamowity samochód elektryczny, który przebojem wdarł się na światowe salony oraz publiczne drogi. Niemiecki pojazd oferuje ogromną moc, nad którą nie każdy śmiertelnik może w odpowiedni sposób zapanować.

Nawet najsłabsza wersja 4S tego elektrycznego pojazdu ma 523 KM. Ten fakt świadczy jasno i wyraźnie o sportowym pazurze oraz charakterze tego auta. Taycan już po raz kolejny udowadnia, że nawet samochód elektryczny może dawać ogromną frajdę z jazdy.

Dzisiaj grzeje:

1. Stała w korku, miała udar. Liczyła się każda sekunda

2. Polsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowy

3. Kierowco, musisz być czujny. Ponad 1.5 miliona samochodów zostanie wezwanych do serwisu

O tym, że za kierownicą tego niezwykle ekscytującego pojazdu, każdego z nas mogą ponieść ogromne emocje, przekonał się pewien amerykański kierowca. Jego parkowanie określono mianem najgorszego w tej części galaktyki. Jest ku temu zasadniczy powód.

Bardzo szybki, wręcz natychmiastowy skok momentu obrotowego uświadomił mężczyźnie z jakim samochodem ma do czynienia. Jak się okazało, pojazd elektryczny zaskoczył niedoświadczonego kierującego.

Powiedzmy sobie szczerze. Dodanie gazu oraz chęć zaparkowania nie są tożsame i nie chodzą z sobą w parze. Najwidoczniej temu kierowcy coś się pomyliło i doszło do tego niebezpiecznego, aczkolwiek śmiesznego zdarzenia.

72-letni kierowca jechał pod prąd na autostradzie. Zginął w koszmarnych okolicznościach - Wideo72-letni kierowca jechał pod prąd na autostradzie. Zginął w koszmarnych okolicznościach - WideoCzytaj dalej

Główną przyczyną tego bardzo bolesnego parkowania jest błąd ludzki. Zapewne młody mężczyzna dodając gazu kompletnie stracił kontrolę nad swoim samochodem, próbując wjechać na przydomowy podjazd. Jak się potem okazało, była to beznadziejna decyzja.

Moc pojazdu bardzo boleśnie dała o sobie znać, przez co Taycan spadł z nasypu i staranował dwa pojazdy. Temu kierowcy radzimy przesiąść się na mniejsze, mniej sportowe auto. Wyjdzie taniej i bezpieczniej.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Niesmaczne sceny w "Rolnik szuka żony". Naprawdę, nie ma się z czego śmiać

2. Właśnie poznaliśmy zadziwiającą wiadomość. Dariusz Mioduski chce sprzedać Legię, kibicom opadły szczęki

3. Strajk na pasach zakończony potrąceniem. Kierowca dostawczaka wjechał w protestujący tłum - Wideo

4. Czołowe zderzenie motocyklisty z wozem strażackim. Finał tego wypadku zakrawa o cud - Wideo

5. Kierowco, masz na samochodzie specjalną folię? Grozi ci utrata dowodu rejestracyjnego i drakoński mandat

6. Naukowcy rozwiązali największą zagadkę Marsa i osłupieli. Gigantyczna katastrofa, chodzi o wodę na planecie

7. Kobiety przed chwilą podały miejsce protestów. Będą ogromne utrudnienia w centrum Warszawy

Następny artykuł