ZDrogi.pl > Na drogach > Porsche Panamera zderzyło się z SUV-em BMW. Koszty naprawy niskie nie będą - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:58

Porsche Panamera zderzyło się z SUV-em BMW. Koszty naprawy niskie nie będą - Wideo

porsche-rozbite-na-s2
Facebook.com OSP Raszyn

Porsche Panamera zderzyła się z SUV-em BMW. Patrząc po uszkodzeniach auta sportowego, zderzenie znacznie odbiło się na jego stanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zderzenia Porsche Panamery z BMW X5 doszło w niedzielę 4 lipca, w godzinach popołudniowych. Z powodu incydentu, na trasie S2 na wysokości Jaworowej, w kierunku węzła Puławska odnotowano utrudnienia w ruchu. Jak jednak podają strażacy z OSP Raszyn, nie ma osób poszkodowanych.

Zderzenie Porsche 911 Panamery i BMW X5, naprawy tanie nie będą

Uszkodzone Porsche Panamera, to model drugiej generacji, produkowany od 2016 roku. Ceny bazowej wersji zaczynają się od ponad 400 tys. zł. W tej cenie klienci otrzymują 3-litrowy, 330-konny silnik z automatyczną skrzynią biegów. Najdroższe Panamery kosztują blisko milion złotych, a najmocniejsze wersje mają nawet ponad 600 koni mechanicznych.

Natomiast uszkodzone BMW to model X5 trzeciej generacji, oznaczonej literami F15. Auto było produkowane w latach 2013-2018. Raczej naprawa SUV-a będzie tańsza niż Porsche, nie tylko ze względu na skalę uszkodzeń. Ceny używanych wahają się od 80 tys. do nawet 300 tys. zł (na podstawie ofert z Otomoto), co oczywiście zależy od wersji, silnika, wyposażenia i stanu.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: zrogi.pl

Tagi: Porsche BMW