ZDrogi.pl > Opel

Opel

Jedna z najstarszych marek. Opel jest też jedną z popularniejszych w naszym kraju producentów Znajdziesz u nas informacje dotyczące wszystkich modeli.

kierowca-wsciekly-rolnik
19.03.2022 14:56 Kierowca Corsy zdenerwował rolnika. Ten zemścił się na nim w spektakularny sposób - Wideo

Kierowca, który zaparkował swoje auto przed wjazdem na posesję rolnika, szybko tego pożałował. Rolnik nie mógł dogadać się z właścicielem Corsy, aby ją przeparkował. Zdecydował się zrobić to za niego, używając do tego brutalnej siły.Kierowca popełnił jeden, kardynalny błąd. Zostawił swojego Vauxhalla Corsę, przed bramą gospodarstwa rolnego, utrudniając tym samym lokalnemu mieszkańcowi pracę. Wygląda na to, że grzeczne prośby o przeparkowanie nie poskutkowały.

poscig-za-oplem
19.03.2022 14:47 Uciekał przed policją, jechał nawet 200 km/h. Pościg skończył w rowie

Pościg za 27-latkiem należał do wyjątkowo niebezpiecznych, sprawca jechał momentami nawet 200 km/h. Ucieczkę skończył w rowie. Po zatrzymaniu okazało się, że uciekinier nie miał uprawnień.Do pościgu policyjnego doszło 1 maja w gminie Jabłonna (woj. mazowieckie). Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego prowadzili kontrolę prędkości na wysokości Suchocina. Gdy chcieli zatrzymać przekraczającego prędkość kierowcę opla, ale ten zlekceważył sygnały i podjął się ucieczki.