ZDrogi.pl
Czym jeździ Paweł Kukiz. Sprawdziliśmy oświadczenie majątkowe

Piotr Molecki/East News

Czym jeździ poseł Kukiz? Sprawdziliśmy, co stoi w garażu antysystemowca

12 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Paweł Kukiz to polski polityk, muzyk, wokalista i autor tekstów, który w latach 1984-2013 był liderem zespołu Piersi. Artysta od kilku lat próbuje sił w polityce, do której dołączył jako działacz antysystemowy.

Lider ugrupowania Kukiz'15, po głosowaniu nad „lex TVN” mierzyć się musi z ogromną falą hejtu. Polityk, który do sejmu wchodził jako „antysystemowiec”, ostatecznie połączył siły z partią rządzącą. Super Express postanowił przyjrzeć się oświadczeniu majątkowemu Kukiza i zwrócił uwagę na to, co „stoi w jego garażu".

Podczas posiedzenia sejmu, które odbyło się 11 sierpnia, Paweł Kukiz poparł ustawę „lex TVN”, która od dłuższego czasu wzbudza ogromne kontrowersje. Lider Kukiz'15 ściągnął na siebie falę hejtu i będzie musiał pogodzić się z faktem, że przez jakiś czas będzie „na językach". Super Express postanowił zajrzeć do jego garażu i sprawdziliśmy, czym jeździ lider ugrupowania Kukiz'15.

Sam Kukiz lata temu miał powiedzieć - „Jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w r*j i mówcie do mnie szm*to". Teraz internauci cytują jego słowa, zarzucając mu hipokryzję. Antysystemowiec poparł PiS w głosowaniu nad ustawą „lex TVN".

pixabay

Prawie zdemolował policyjny radiowóz. Bezmyślny traktorzysta był rekordowo pijany

CZYTAJ DALEJ

Kukiz jeździ autem, które jako nowe kosztowało fortunę

Poseł prywatnie jeździ prestiżowym audi Q7, które wyprodukowano w 2009 roku. Ten prestiżowy SUV to pierwsza generacja modelu, pod którego maską znaleźć można nawet 12-cylindrowe silniki.

Audi Q7 z 2009 roku

Audi Q7 z 2009 roku/Materiały Prasowe

Audi Q7 pierwszej generacji zadebiutowało pod koniec 2005, a w połowie 2009 poddane zostało lifingowi. Najpopularniejszą jednostką napędową był 3-litrowy diesel o mocy 240 KM. Na szczycie gamy znajdowała się odmiana V12 o pojemność 6,0-litra, która generowała aż 500 KM.

Niestety w oświadczeniu majątkowym nie zaznaczono, jaki silnik gości pod maską audi Kukiza. Warto jednak podkreślić, że egzemplarze z tego roku produkcji warte są obecnie przynajmniej od 30 tys. zł do nawet 120 tys. zł za sztuki z V12.

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl
Piotr SzczurowskiAutor

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Toyota wprowadza subskrypcję na elementy wyposażenia

Aktualności

Toyota wprowadza abonamenty. Klienci będą musieli płacić latami za wyposażenie

Czytaj więcej >
18-latka zginęła w wypadku. Jechała z parą bliźniaków. Nikt nie przyznał się do prowadzenia auta/Zdjęcie archiwalne z miejsca wypadku: KMP w Nowym Sączu

Aktualności

18-letnia Angelika zginęła w wypadku. Autem jechali bliźniacy. Żaden się nie przyznał

Czytaj więcej >
Od maja 2022 r. nowy wzór dowodów rejestracyjnych

Aktualności

Od maja 2022 r. nastąpi ważna zmiana. Opublikowało nowy wzór dowodu rejestracyjnego

Czytaj więcej >
Piłkarze Legii zaatakowani przez pseudokibiców

Aktualności

Autobus Legii zaatakowany przez pseudokibiców. Ucierpieli piłkarze

Czytaj więcej >

Aktualności

Dramatyczny finał egzaminu na „prawko". Auto wpadło do rzeki

Czytaj więcej >
Piotr Kraśko od sześciu lat jeździł bezprawnie samochodem

Aktualności

Piotr Kraśko od 6 lat bezprawnie jeździł samochodami. Został skazany

Czytaj więcej >