ZDrogi.pl > Wideo > Prowadziła auto z dzieckiem na kolanach i wymusiła pierwszeństwo - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:02

Prowadziła auto z dzieckiem na kolanach i wymusiła pierwszeństwo - Wideo

Prowadziła auto z dzieckiem na kolanach i wymusiła pierwszeństwo - Wideo
Spottedlublin.pl

Do zdarzenia doszło w środę (15 września) na ul. Malwowej w Kalinówce koło Lublina. Mężczyzna, który jechał w kierunku miasta, zauważył niebezpieczną sytuację na drodze.

Świadkiem zdarzenia był czytelnik portalu spottedlublin.pl. Opisał on, że w pewnym momencie zauważył osobowego forda, który wyjeżdżał z bocznej uliczki, wymuszając na innych kierowcach pierwszeństwo. W pewnym momencie okazało się, że za kierownicą siedziała kobieta... z małym dzieckiem na kolanach.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ul. Malwowej w Kalinówce koło Lublina. Kobieta poruszała się w kierunku ul. Piaseckiej.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Czytelnik portalu opisał całą sytuację

Mocne słowa cisną się na usta…!!! Ta kobieta (trudno nazwać „matką”) wyjechała z drogi podporządkowanej na główną bez ustąpienia pierwszeństwa, więc pojazdy jadące główną cudem ją ominęły. Dobrze, że nikt nie jechał z przeciwka. Zapewne powodem braku hamowania był około 4-letni pasażer na kolanach kierowcy… Brak wyobraźni i stworzenie poważnego niebezpieczeństwa dla dzieci i innych użytkowników ruchu” - relacjonuje portalowi czytelnik Marek.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: lublinspotted.pl