ZDrogi.pl

TikTok: kamilbaleja

Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczy

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Kilka dni temu całą Polskę zszokowała informacja o zatrzymaniu Beaty P., wokalistki legendarnego zespołu Bajm. Piosenkarka wpadła w tarapaty, bo prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Całą sytuację komentują internauci i celebryci, a ostatnio hitem Internetu stała się przeróbka słynnego przeboju Bajm, autorstwa Kamila Balei.

Beata K. została zatrzymana na początku ubiegłego tygodnia, gdy jej niebezpieczną jazdę zauważył jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz uniemożliwił Beacie K. kontynuowanie jazdy. Gdy policja przebadała ją alkomatem, okazało się, że ma aż dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jej nieodpowiedzialne zachowanie stwarzało poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Świadkowie twierdzą, że jechała po jezdni zygzakiem, „od krawężnika do krawężnika”.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Przeróbka przeboju „Ta sama chwila” hitem internetu

Ta przykra sytuacja odbiła się szerokim echem w polskim Internecie, a kolejne osoby wypowiadają swoje opinie na temat zachowania gwiazdy. Oprócz głosów poważnych i potępiających czyn piosenkarki pojawiło się też wiele memów i żartów.

Wśród nich największą popularnością w ostatnich dniach cieszy się przeróbka przeboju Bajm „Ta sama chwila” w wykonaniu radiowca Kamila Balei. Prezenter związany ze stacją Radia Złote Przeboje przerobił tekst przeboju „Ta sama chwila”. Jak wam się podoba?

Nagranie udostępniamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Rząd uchwalił zmiany. Znamy stanowisko w sprawie konfiskaty aut - Nowe Maserati jeszcze nie pokazano, a części już kupisz na Allegro - Kompakty podrożały od 2002 roku o ponad 60%

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: lelum.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wideo

Kierowca Bolta wyrzucił niewidomą z samochodu. Nie chciał podróżować z psem
Czytaj więcej >

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Wideo

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Czytaj więcej >

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]