ZDrogi.pl > Wideo > Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:02

Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczy

Przerobił hit zespołu Bajm po zatrzymaniu Beaty K. Parodia rozbawiła internautów
TikTok: kamilbaleja

Kilka dni temu całą Polskę zszokowała informacja o zatrzymaniu Beaty P., wokalistki legendarnego zespołu Bajm. Piosenkarka wpadła w tarapaty, bo prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Całą sytuację komentują internauci i celebryci, a ostatnio hitem Internetu stała się przeróbka słynnego przeboju Bajm, autorstwa Kamila Balei.

Beata K. została zatrzymana na początku ubiegłego tygodnia, gdy jej niebezpieczną jazdę zauważył jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz uniemożliwił Beacie K. kontynuowanie jazdy. Gdy policja przebadała ją alkomatem, okazało się, że ma aż dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jej nieodpowiedzialne zachowanie stwarzało poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Świadkowie twierdzą, że jechała po jezdni zygzakiem, „od krawężnika do krawężnika”.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Przeróbka przeboju „Ta sama chwila” hitem internetu

Ta przykra sytuacja odbiła się szerokim echem w polskim Internecie, a kolejne osoby wypowiadają swoje opinie na temat zachowania gwiazdy. Oprócz głosów poważnych i potępiających czyn piosenkarki pojawiło się też wiele memów i żartów.

Wśród nich największą popularnością w ostatnich dniach cieszy się przeróbka przeboju Bajm „Ta sama chwila” w wykonaniu radiowca Kamila Balei. Prezenter związany ze stacją Radia Złote Przeboje przerobił tekst przeboju „Ta sama chwila”. Jak wam się podoba?

Nagranie udostępniamy poniżej:

@kamilbaleja

##kamilbaleja ##parodia ##smieszne ##hehehe

♬ dźwięk oryginalny - Kamil Baleja

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Rząd uchwalił zmiany. Znamy stanowisko w sprawie konfiskaty aut - Nowe Maserati jeszcze nie pokazano, a części już kupisz na Allegro - Kompakty podrożały od 2002 roku o ponad 60%

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: lelum.pl