ZDrogi.pl > Na drogach > Tragiczny wypadek. Ojciec przejechał 2-letniego synka maszyną budowlaną
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Tragiczny wypadek. Ojciec przejechał 2-letniego synka maszyną budowlaną

Mężczyzna przejechał swojego 2-letniego synka w Gromniku
Materiały Policyjne

Do dramatycznego wypadku doszło w Gromniku koło Tuchowa (woj. małopolskie). W sobotę, 10 kwietnia, Robert W. prowadził prace w ogrodzie wokół nowo wybudowanego domu. Budynek wciąż był wykańczany.

Mężczyzna wsiadł do ciężkiego wozidła budowlanego, prawdopodobnie chciał wyrównać teren. Niestety, nie wiadomo dlaczego, pod koła pojazdu trafił 2-letni synek mężczyzny. Niestety ojciec nie dostrzegł w porę chłopca.

Robert W. niedawno sprowadził się z rodziną do Gromnika. Ponieważ wciąż wykańczali nowo wybudowany dom, teren dookoła nieruchomości wymagał uporządkowania. Postanowił wykorzystać piękną pogodę i wziąć się za prace w ogrodzie.

W tym celu mężczyzna wsiadł za kierownicę wozidła budowlanego.

Zobacz także: Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku. Ukradli z TIR-ów ponad pół miliona

Nie wiedział, że podążył za nim jego mały syn.

Obrażenia, których doznał mały Fabianek, okazały się śmiertelne. Rodzice chłopca, Sabina i Robert W. niedawno wprowadzili się z dzieckiem do nowego domu w Gromniku koło Tuchowa w województwie małopolskim.

Nie dane im jednak było nacieszyć się tym szczęściem. Małżeństwo spotkała największa tragedia, jaka spotkać może rodzica - śmierć ukochanego dziecka.

Ciężka maszyna zmiażdżyła dziecko i spowodowała poważne obrażenia wewnętrzne

Na miejsce wypadku przyleciała załoga LPR, która nie zdołała uratować życia chłopca. - "Mężczyzna kierujący pojazdem był trzeźwy" - poinformował oficer prasowy tarnowskiej komendy policji, Paweł Klimek.

Źródło: Super Express

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl