ZDrogi.pl > Na drogach > Szeryf drogowy nie docenił przeciwnika. Gorzko pożałował „szeryfowania” - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:58

Szeryf drogowy nie docenił przeciwnika. Gorzko pożałował „szeryfowania” - Wideo

Kierowca ciężarówki szeryfował na drodze. Trafił na nieoznakowany radiowóz
YouTube: Tomek Myszka

To nagranie „zrobiło nam dzień”. W serwisie YouTube opublikowano wideo, na którym widać kierowcę ciężarówki, który nagle zajeżdża drogę autu osobowemu.

Mamy do czynienia z klasycznym „szeryfowaniem”, ale finał zaskoczył wszystkich (a szczególnie samego „szeryfa”). Oczywiście niespodzianka nie należała do tych przyjemnych.

Autor nagrania nie zamieścił żadnych informacji na temat miejsca i daty zdarzenia. Na szczęście informacje te są kompletnie nieistotne. Do podobnych sytuacji dochodzi regularnie na każdej trasie. Zawsze miło popatrzeć, jak szeryfa dosięga karma.

Kierowca ciężarówki, która jechała prawym pasem, zobaczył w lusterku skodę superb (już tu powinna zapalić mu się lampka ostrzegawcza), która lewą stroną mija sznur samochodów. Jak „powszechnie wiadomo”, nie wolno korzystać z pustego pasa, a jazda na suwak to przestępstwo.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Patrzcie w lusterka. Policjanci są wszędzie

Tym razem drogowy szeryf nie docenił przeciwnika. W chwili, gdy zajechał skodzie drogę i wysiadł z pojazdu, aby udzielić kierowcy auta lekcji z przepisów... w skodzie zapalają się sygnały świetlne.

Nie trzeba być ekspertem, aby zrozumieć, że szeryf trafił na nieoznakowany radiowóz policjantów. Mamy nadzieję, że mundurowi szybko wyjaśnili kierowcy ciężarówki, jak należy poruszać się po drogach.

Nie wiemy, jaki był finał tego niecodziennego starcia... ale zwycięstwo należało do funkcjonariuszy. Można śmiało założyć, że poza lekcją dotyczącą przepisów ruchu drogowego, kierowca ciężarówki otrzymał mandat.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczy - Orlen płaci trzy razy więcej pracownikom w Niemczech niż w Polsce - Kolejna zagadka drogowa, która poróżniła internautów. Kto ma pierwszeństwo?

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Powiązane