ZDrogi.pl > Na drogach > Seniorka potrąciła rowerzystkę. 38-latka wiozła w foteliku 15-miesięcznego synka
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:02

Seniorka potrąciła rowerzystkę. 38-latka wiozła w foteliku 15-miesięcznego synka

KPP Przeworsk
KPP Przeworsk

Wystarczyła chwila nieuwagi, by na jednej z dróg województwa podkarpackiego doszło do koszmarnego wypadku. 78-letnia kierująca fiatem potrąciła rowerzystkę przewożącą swoje 15-miesięczne dziecko. Chłopiec trafił do lokalnego szpitala.

Brak należytej koncentracji oraz skupienia to jedne z głównych czynników, które są odpowiedzialne za zdecydowaną większość koszmarnych zdarzeń drogowych. Niestety, ale świadczy o tym poniższy incydent, który miał miejsce kilka dni temu na Podkarpaciu.

Do wypadku doszło w miniony czwartek 16 września na ul. Jana Pawła II w Sieniawie. Około godziny 11.00 miejscowe służby zostały zaalarmowane o groźnym potrąceniu rowerzystki.

Wstępne ustalania lokalnej policji nie pozostawiły żadnych wątpliwości. Winną incydentu była 78-letnia kobieta, kierująca osobowym fiatem seicento. Podczas manewru wyprzedzania, potrąciła prawidłowo jadącą rowerzystkę.

W chwili zdarzenia 38-letnia poszkodowana przewoziła swojego 15-miesięcznego synka.

Chłopiec z licznymi obrażeniami został przetransportowany do najbliższej placówki medycznej.

Mundurowi ustalili, że zarówno kierująca fiatem, jak i rowerzystka, w momencie wypadku były trzeźwe.

Lokalne służby prowadzą szczegółowe śledztwo, które ma na celu ustalenie dokładnych przyczyn, jak i okoliczności tego koszmarnego incydentu.

Źródło: KPP Przeworsk

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczy - Orlen płaci trzy razy więcej pracownikom w Niemczech niż w Polsce - Kolejna zagadka drogowa, która poróżniła internautów. Kto ma pierwszeństwo?

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane