ZDrogi.pl > Na drogach > Popek z córką na kolanach prowadzi auto. Internauci są podzieleni
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Popek z córką na kolanach prowadzi auto. Internauci są podzieleni

Popek z córką na kolanach prowadzi Mercedesa
Instagram: popek_oficjalnie

Na Instagramie popularnego rapera Popka pojawiło się nagranie, które podzieliło internautów.

Popek z córką na kolanach jedzie autem - internauci podzieleni

Wielu z nas swoje pierwsze doświadczenia za kierownicą zdobywało w towarzystwie rodziców. Niektórzy pierwsze metry samochodem pokonali na kolanach ojca - dziś dla nich nie jest to niczym niezwykłym. Nie widzą więc nic złego w tym, że muzyk pozwolił prowadzić 10-latce.

Trzeba jednak pamiętać, że takich sytuacji przepisy drogowe nie dopuszczają.

Popek opublikował nagranie, na którym jego 10-letnia córeczka prowadzi samochód. Dziecko oczywiście siedzi na kolanach ojca i skupia się jedynie na kręceniu kierownicą. Muzyk cały czas ma kontrolę nad pedałami, więc czuwa nad sytuacją.

Zobacz także: Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku. Ukradli z TIR-ów ponad pół miliona

Jechali powoli boczną drogą. Było się czego obawiać?

Trzeba także podkreślić, że pojazd porusza się, prawdopodobnie, drogą serwisową z dość niską prędkością. Teoretycznie więc szanse, że dojdzie do wypadku, są niewielkie. Ogromna moc mercedesa pozostaje niewykorzystana.

Internauci są podzieleni. Jedni rozczuleni są tym, jak Popek opiekuje się swoją córką. Drudzy, poniekąd słusznie, wytykają raperowi łamanie przepisów.

Wielu fanów wspomina swoje pierwsze doświadczenia za kierownicą, które również przeżywali na kolanach rodzica. Ich zdaniem nie ma nic złego w tym, że muzyk pozwolił córce prowadzić.

Uważacie, że muzyk dołożył wszelkich starań, aby jazda była bezpieczna, czy nie powinien postępować tak nieodpowiedzialnie?

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl