ZDrogi.pl > Wideo > Niemal doprowadził do czołowego zderzenia na oczach policji - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:02

Niemal doprowadził do czołowego zderzenia na oczach policji - Wideo

Niemal doprowadził do czołowego zdarzenia. Wszystko na oczach policji
YouTube: Niezależny Serwis Wiadomości

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 19 w rejonie miejscowości Kolonia Boćki. Kierowca volvo wyprzedzał ciężarówkę, jadąc na czołówkę z prawidłowo jadącym TIR-em. Wszystko to na oczach policjantów.

Nieodpowiedzialny kierowca mógł doprowadzić do tragedii. Prawdopodobnie liczył, że w razie zagrożenia inni zjadą mu z drogi. 64-letni kierowca volvo zachował się wyjątkowo niebezpiecznie i bezczelnie - tym razem szczęśliwie nikt nie ucierpiał.

Do niebezpiecznego manewru doszło na oczach funkcjonariuszy w nieoznakowanym radiowozie. Tylko dzięki reakcji innych kierowców kierujący volvo w ostatniej chwili wcisnął się pomiędzy pojazdy. Policjanci natychmiast zawrócili i pojechali za piratem drogowym.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie przed sądem

Kierowca volvo został zatrzymany do kontroli. 64-letni mieszkaniec Bielska Podlaskiego tłumaczył policjantom, że „się spieszył". Wymówka nie przekonała mundurowych i nie uczyniła ich bardziej wyrozumiałymi.

64-latek spodziewał się pewnie wysokiego mandatu za spowodowanie zagrożenia na drodze, ale policjanci uznali, że ta kara byłaby zbyt łagodna. Tym razem mu się nie upiekło.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl - Znany radiowiec przerobił hit Beaty K. - Internet leży i kwiczy - Orlen płaci trzy razy więcej pracownikom w Niemczech niż w Polsce - Kolejna zagadka drogowa, która poróżniła internautów. Kto ma pierwszeństwo?

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Powiązane