ZDrogi.pl > Na drogach > Chełm. 27-latek zniszczył mercedesa. Pozostawił na nim brzydki napis
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Chełm. 27-latek zniszczył mercedesa. Pozostawił na nim brzydki napis

Zakochany 27-latek zniszczył auto konkurenta w walce o dziewczynę
Materiały Policyjne

W poniedziałek 5 kwietnia policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia zaparkowanego na parkingu osiedlowym mercedesa. O zdarzeniu poinformował funkcjonariuszy 28-letni właściciel.

Okazało się, że uszkodzeń dokonał 27-letni mieszkaniec gminy Białopole, który ubiegał się o względy znajomej właściciela mercedesa.

Nie wiemy, czy 28-latek faktycznie "kręcił" z wybranką serca chełmskiego Romea.

Mężczyzna miał złamane serce. Postanowił działać

27-latek nie mógł poradzić sobie z odtrąceniem przez kobietę. Mężczyzna upił się i umyślnie uszkodził samochód należący do 28-latka, który rzekomo odbił mu dziewczynę.

Nie wiemy, jaki był faktyczny powód odrzucenia zalotów mężczyzny. Niszcząc samochód konkurenta udowodnił, że kobieta słusznie "dała mu kosza". Ukochana chełmskiego Romeo na pewno nie żałuje swojej decyzji.

Zobacz także: Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku. Ukradli z TIR-ów ponad pół miliona

>

Właściciel zastał auto w fatalnym stanie

Jak podała Lubelska Policja, chełmski Romeo przebił wszystkie cztery opony zaparkowanego na osiedlu Kościuszki mercedesa. Auto zostało unieruchomione.

27-latek porysował też maskę auta, pozostawiając na niej napis „CW*L". Pokrzywdzony 28-latek oszacował straty na ponad 2 tys. zł. Będzie musiał kupić komplet opon i zainwestować w lakiernika/kupić nową maskę.

Do aktu wandalizmu doszło w poniedziałek 5 kwietnia. Zadania zatrzymania sprawcy podjęli się chełmscy kryminalni, którzy dopiero po kilku dniach wpadli na trop.

>

Zakochany 27-latek zniszczył auto konkurenta w walce o dziewczynę

Wandalem okazał się „27-letni mieszkaniec gminy Białopole. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem i zemstą za dziewczynę, którą miał znać użytkujący pojazd 28-latek".

Kochanek ostatecznie trafił w ręce policji i usłyszał zarzuty. O jego dalszych losach zdecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: niezalezna.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl