ZDrogi.pl > Aktualności > Zemścił się na partnerze swojej byłej. Dobrał mu się do samochodu
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:58

Zemścił się na partnerze swojej byłej. Dobrał mu się do samochodu

audi-zniszczone-przez-bylego
KPP Kolno

Przez złamane serce zdecydował się złamać prawo. Namierzył partnera swojej byłej dziewczyny. Następnie zdewastował mu Audi.

Na policję w Kolnie w piątek 11 lipca dotarło zgłoszenie o zdewastowaniu Audi A4 kombi w niedużej miejscowości pod Turoślą. Właściciel auta przekazał funkcjonariuszom, że był właśnie u swojej partnerki, gdy w tym czasie znana mu osoba zdewastowała jego samochód.

Zdewastował Audi, prawdopodobnie w ramach zemsty

Wandal uszkodził karoserię, wybił dwie szyby i pourywał lusterka. Poszkodowany szacuje straty 4500 zł. Policjanci z pomocą właściciela Audi ustalili, kto odpowiada za zniszczenia. Okazało się, że to były partner obecnej dziewczyny właściciela pojazdu.

Funkcjonariusze z Kolna poprosili policjantów z posterunku w Łysych o pomoc w zatrzymaniu sprawcy. Po dwunastu godzinach od zdarzenia zatrzymano 19-latka z powiatu ostrołęckiego, odpowiedzialnego za zdewastowanie Audi. Zatrzymano go w jego własnym domu.

Za uszkodzenie Audi grożą mu poważne konsekwencje

19-latkowi postawiono mu zarzut zniszczenia mienia. Zemsta może być dla niego wyjątkowo kosztowna, bo teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Do tego prawdopodobnie poniesie koszty zniszczeń.

>
>

Źródło: KPP Kolno

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl