ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowca audi wjechał do piekarni. Wszystko przez spór o miejsce parkingowe - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:58

Kierowca audi wjechał do piekarni. Wszystko przez spór o miejsce parkingowe - Wideo

Youtube
Youtube

Zwykła kłótnia o miejsce parkingowe może przerodzić się w nietypową sytuację. Przekonali się o tym mieszkańcy Nowego Jorku, którzy świadkami prawdziwej demolki, będącej pokłosiem ostrego spięcia czterech kierowców.

O tym, że trzymanie nerwów na wodzy to niezwykle przydatna umiejętność, a w zasadzie cnota wiadomo nie od dziś. Niestety, ale niektóre osoby kompletnie nie radzą sobie z kontrolowaniem swoich emocji.

Do dziwnego incydentu doszło jakiś czasu w dzielnicy Queens w Nowym Jorku. Zwykły spór o miejsce parkingowe szybko wymknął się spod kontroli i zakończył się zdemolowaniem piekarni przez kierowcę drogiego audi.

Dokładnie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do zaognienia konfliktu. Według świadków będących w pobliżu miejsca zdarzenia w bardzo intensywną kłótnię zamieszanych było 4 mężczyzn, którzy spierali się o miejsce parkingowe.

Z relacji osób, które widziały moment zdarzenia, wynika, że jeden z nich wyciągnął kij bejsbolowy. Groził właścicielowi audi i chciał uszkodzić jego wóz.

Taki obrót spraw nie spodobał się późniejszemu sprawcy demolki, który chciał odegrać się na krewkim zmotoryzowanym. Wrócił on do swojego samochodu, a następnie próbował skosić ludzi, z którymi wcześniej zaciekle walczył.

Na szczęście nieudolnie obrał swój cel, a następnie z impetem wjechał do wnętrza okolicznej piekarni. Co ciekawe, świętowała ona swoje otwarcie.

Choć to szczęście, że nikt nie zginął, co najmniej dwie osoby doznały obrażeń od potłuczonego szkła.

Wiadomo, że wszyscy mężczyźni zostali aresztowani i zostali oskarżeni o napaść. Pozytywną informacją może być fakt, że zdemolowana piekarnia była ubezpieczona, dlatego jej właściciel nie musi się martwić dość sporymi kosztami remontu.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl