Wypadek - auto spadło z wiaduktu
Źródło: YouTube: RMG SPW

Samochód spadł z wiaduktu i stanął w płomieniach. Dramatyczna walka o życie kierowcy -Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
10 Lutego 2021

Wypadek w Los Angeles. Mercedes-Benz uderzył w barierki i spadł z wiaduktu. Auto zatrzymało się na palmach i zaczęło się palić. Na pomoc ruszyli przechodnie. Niestety nie byli w stanie pomóc kierowcy -konieczne było oczekiwanie na straż pożarną. Dramatyczne sceny zostały zarejestrowane przez jednego z przypadkowych świadków wypadku.

Na wstępie podkreślamy, że wrażliwsi czytelnicy naszego portalu nie powinni oglądać poniższego nagrania.

Do zdarzenia doszło w centrum Los Angeles nad autostradą nr 110. Kierowca Mercedesa uderzył w barierki i spadł z wiaduktu. Jego auto stanęło w płomieniach.

Wypadek spowodowany był prawdopodobnie przez nadmierną prędkość. Kierowca z rozległymi poparzeniami walczy o życie

Funkcjonariusze California Highway Patrol oraz ratownicy medyczni z trudem wyciągnęli kierowcę z rozbitego pojazdu. Poszkodowany to 48-letni mieszkaniec Los Angeles.

Dramatyczny sceny został zarejestrowane za pomocą kamerki samochodowej zainstalowanej w pojeździe przypadkowego świadka zdarzenia.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Wypadek na autostradzie 110. Świadkowie próbowali pomóc mężczyźnie uwięzionemu w płonącym aucie

Do wypadku doszło około 22:50. W katastrofie uczestniczył tylko pojazd marki Mercedes-Benz, a śledczy z CHP podejrzewają, że przyczyną wypadku mogła być zbyt duża prędkość.

Samochód spadł z wiaduktu i uderzył w pasmo palm wzdłuż autostrady. Chwilę później stanął w płomieniach. Przechodnie próbowali uwolnić kierowcę.

Funkcjonariusze CHP również pracowali nad uwolnieniem kierowcy - bezskutecznie. Rozszerzające się płomienie uniemożliwiały udzielenie pomocy. Konieczne było czekanie, aż strażacy ugaszą pożar.

Według Margaret Stewart ze straży pożarnej w Los Angeles kierowca doznał poparzeń i został przewieziony do pobliskiego szpitala w stanie krytycznym.

Wideo zamieszczamy poniżej. Ostrzegamy, że niektóre sceny mogą być dość drastyczne:

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł