Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo
Źródło: Materiały Policyjne

Spłonął samochód. W środku dokonano przerażającego odkrycia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
22 Stycznia 2021

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. 35-latek miał podpalić auto, aby zatrzeć ślady. W trakcie gaszenia pożaru strażacy odkryli w pojeździe ciało. Do straszliwego odkrycia doszło w środę wieczorem - 16 stycznia.

W Rysinach-Kolonii (woj. wielkopolskie) spłonął samochód, wewnątrz którego policjanci znaleźli kompletnie zwęglone ciało. Śledczy stwierdzili, że mogło dojść do morderstwa.

W sobotę wieczorem (16 stycznia) o godzinie 22:33, straż pożarna otrzymała zgłoszenie dotyczące płonącego Audi. Przybyli na miejsce strażacy rzeczywiście zastali samochód osobowy, który stał w ogniu.

W działaniach przez 3 godziny i 55 minut brało udział 29 strażaków. W trakcie gaszenia pożaru strażacy dokonali strasznego odkrycia. Zorientowali się, że we wnętrzu, na fotelu znajdują się zwłoki. Nie można było rozpoznać płci ofiary.

Pomimo silnego mrozu funkcjonariusze zabezpieczali ślady i przesłuchiwali świadków zdarzenia.

Niemalże do rana na miejscu zdarzenia funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora intensywnie wykonywali szereg czynności. W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy temperaturze powietrza -17 stopni Celsjusza i lodowatym wietrze, policjanci zabezpieczali ślady, przesłuchiwali świadków i ustalali osoby, które mogłyby mieć jakąkolwiek wiedzę o okolicznościach tego koszmarnego zdarzenia - podaje w rozmowie z TVN24 Weronika Czyżewska, oficer prasowy kolskiej policji.

Policja wysnuła hipotezę o zabójstwie.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo

Policja zatrzymała podejrzanego 35-latka

Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o dokonanie tej straszliwej zbrodni. Postawiono mu także zarzuty.

We wtorek 35-letni mieszkaniec gminy Kłodawa usłyszał zarzuty dokonania zabójstwa, składania fałszywych zeznań oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Prokurator rejonowy w Kole złożył wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego, w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł