Popek znowu dostał auto od bezdomnego
Źródło: Instagram: popek_oficjalnie

Popek Monster dostał auto od bezdomnego. Tym razem zmienił markę - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Stycznia 2021

Popek otrzymał kolejne auto od bezdomnego. Najwyraźniej wszystkie Mercedesy już zostały rozdane, ponieważ tym razem raper otrzymał Audi. Czy bezdomni na stałe przerzucą się na auta z Ingolstadt?

„Popek” to barwna postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Praktycznie każdy o nim słyszał - a jeśli nie, to wkrótce usłyszy, bo gwiazdor ciągle robi wokół siebie sporo szumu.

Wśród największych miłości rapera można wymienić sport, kobiety, nielegalne używki, modyfikacje ciała oraz motoryzację. Tę ostatnią pasję dzieli, jak się okazuje, z bezdomnymi, którzy chętnie obdarowują go drogimi autami.
Na ten moment gwiazdor otrzymał już dwa Mercedesy.

Popek tym razem w aucie innej marki

Teraz jednak zasiadł za kierownicą Audi - Czy to nowy trend wśród bezdomnych, którzy dotychczas znani byli z zamiłowania do Mercedesów i Maybachów? Czy może wszystkie Mercedesy zostały już rozdane? Tego nie wiemy.

Krowa wypadła z busa. Kierowca pojechał dalej - WideoKrowa wypadła z busa. Kierowca pojechał dalej - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Ducato rozerwało się jak kartonowe pudełko. Groźny wypadek na obwodnicy

Popek opublikował nagranie, na którym prowadzi Audi RS7 Sportback warte około 800 tys. zł.

To mierzący 5 metrów długości i niecałe 2 metry szerokości auto, które swoją sylwetką nawiązywać ma do coupé. Pod maską znajdziemy silnik benzynowy 4.0 V8 TFSI z podwójnym doładowaniem. Moc wynosi równe 600 KM i 800 Nm maksymalnego i przekazywana jest na cztery koła poprzez 8-stopniową skrzynię automatyczną.

W takim aucie sprint „setki” trwa zaledwie 3,6 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi, ograniczone elektronicznie, 250 km/h. Można ją podnieść do 280 km/h lub nawet 305 km/h wykupując odpowiedni pakiet dynamiczny.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

 

Następny artykuł