Policja ścigała kierowcę Mercedesa
Źródło: EPAinfo Pabianice

Kuriozalne zachowanie kierowcy Mercedesa. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Stycznia 2021

Policja z Pabianic dosłownie przecierała oczy ze zdumienia. Pewien kierowca Mercedesa przeszedł samego siebie. Postanowił jeździć w kółko na środku ruchliwego skrzyżowania. Jego niecodzienny rajd zakończył się policyjnym pościgiem. Ostatecznie doszło do zatrzymania kierującego, który odpowie za swoje kuriozalne zachowanie.

Noworoczny pościg policji za dziwakiem w Mercedesie. Kierowca jeździł w kółko na środku ruchliwego skrzyżowania.

Nie od dziś wiadomo, że na naszych rodzimych drogach bardzo często dochodzi do niecodziennych zdarzeń. Do bardzo nietypowej sytuacji doszło na jedynym ze skrzyżowań w Pabianicach.

1 stycznia w Nowy Rok, około godziny 8.20 pewien kierowca Mercedesa wprawił w osłupienie wszystkie osoby, które były świadkami tego incydentu.

Mężczyzna zwrócił uwagę jednego z operatorów miejskiego monitoringu w momencie gdy wjechał w bramę przy ul. Narutowicza 33, gdzie znajduje się budynek komendy.

– Zamrugał światłami, wycofał, po czym zamiast skręcić w stronę ul. Moniuszki pojechał pod „prąd”, w kierunku Zamkowej– poinformował Tomasz Makrocki, komendant straży miejskiej w Pabianicach.

Policja została bardzo szybko powiadomiona o wybrykach kierowcy Mercedesa. Mężczyzna zdecydował się na ucieczkę.

Chwilę po poinformowaniu służb mundurowych, podejrzany kierowca był widziany w centrum miasta.

Kierowca Mercedesa wjechał na skrzyżowanie ulic Zamkowej i Kilińskiego, zatoczył tak kilka kółek i szybko skręcił w ulicę Kilińskiego. W tym samym momencie pojawili się policjanci, którzy chcieli zatrzymać pojazd, który stwarzał realne zagrożenie w ruchu drogowym.

Kierowca Mercedesa nie chciał się zatrzymać i zdecydował się na brawurową ucieczkę. Niestety, ale nie trwała ona zbyt długo i mężczyzna bardzo szybko trafił w ręce lokalnej policji.

Nie jest to jedyna, nietypowa sytuacja, która miała miejsce na polskich drogach w ostatnim czasie. W Lublinie, Kierowca Audi przeszedł samego siebie. Zdemolował kilka samochodów, a powinien być na kwarantannie.

Źródło: EPAinfo Pabianice

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł