ZDrogi.pl > Aktualności > Popek w ultradrogim Mercedesie szydzi sobie z ojca Rydzyka - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:47

Popek w ultradrogim Mercedesie szydzi sobie z ojca Rydzyka - Wideo

Popek dostał auto od bezdomnego
Instagram: popek_oficjalnie

Paweł „Popek” Mikołajuw znany jest m.in. z twórczości muzycznej oraz walk w klatce. Czegokolwiek jednak się nie dotknął, wszystko wzbudzało mocne kontrowersje.

Muzyk znany jest również z wulgarnego zachowania i tego, że spodziewać się po nim można wszystkiego. Mężczyzna wytatuował gałki oczne, poddał twarz skaryfikacji - i nadal potrafi nas zaskoczyć.

Jego ostatni wyczyn zaskoczył nawet jego fanów. Gwiazdor udostępnił na swoim Instagramie krótki film, w którym dostaje od bezdomnego kluczyki do Mercedesa-AMG S 63 Coupé. Popek wsiada do auta i pali gumę pod marketem.**Bezdomni w ostatnim czasie są wyjątkowo hojni.**

Całkiem niedawno jeden z nich przekazał ojcu Tadeuszowi Rydzykowi dwa luksusowe auta. Niestety - bezdomny wkrótce później zmarł.

W jednym z ostatnich filmów, które Popek Monster umieścił na swoim Instagramie, raper nawiązuje do wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka z 2018 roku, kiedy to duchowny zdradził stacji Trwam, że dostał od bezdomnego dwie limuzyny.

Wersja gwiazdora jest nieco inna, ale zamiast luksusowej limuzyny, Popek otrzymał auto o wybitnych osiągach.

Popek od innego bezdomnego dostał limuzynę

Jeszcze wcześniej Popek pokazał się w luksusowym Mercedesie-Maybach, którego również miał otrzymać od bezdomnego. Tym razem po opuszczeniu siłowni.