Popek dostał auto od bezdomnego
Źródło: Instagram: popek_oficjalnie

Popek w ultradrogim Mercedesie szydzi sobie z ojca Rydzyka - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
31 Grudnia 2020

Popek to osoba, której nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Muzyk zdobył ogromną rozpoznawalność dzięki kontrowersjom i nieprzewidywalności. Samozwańczy król Albanii wyróżnia się też ogromnym poczuciem humoru.

Paweł „Popek” Mikołajuw znany jest m.in. z twórczości muzycznej oraz walk w klatce. Czegokolwiek jednak się nie dotknął, wszystko wzbudzało mocne kontrowersje.

Muzyk znany jest również z wulgarnego zachowania i tego, że spodziewać się po nim można wszystkiego. Mężczyzna wytatuował gałki oczne, poddał twarz skaryfikacji - i nadal potrafi nas zaskoczyć.

Jego ostatni wyczyn zaskoczył nawet jego fanów. Gwiazdor udostępnił na swoim Instagramie krótki film, w którym dostaje od bezdomnego kluczyki do Mercedesa-AMG S 63 Coupé. Popek wsiada do auta i pali gumę pod marketem.
Bezdomni w ostatnim czasie są wyjątkowo hojni.

Całkiem niedawno jeden z nich przekazał ojcu Tadeuszowi Rydzykowi dwa luksusowe auta. Niestety - bezdomny wkrótce później zmarł.

To pierwszy taki radiowóz w Polsce. Policja otrzymała nowąTo pierwszy taki radiowóz w Polsce. Policja otrzymała nowąCzytaj dalej

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

W jednym z ostatnich filmów, które Popek Monster umieścił na swoim Instagramie, raper nawiązuje do wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka z 2018 roku, kiedy to duchowny zdradził stacji Trwam, że dostał od bezdomnego dwie limuzyny.

Wersja gwiazdora jest nieco inna, ale zamiast luksusowej limuzyny, Popek otrzymał auto o wybitnych osiągach.

Popek od innego bezdomnego dostał limuzynę

Jeszcze wcześniej Popek pokazał się w luksusowym Mercedesie-Maybach, którego również miał otrzymać od bezdomnego. Tym razem po opuszczeniu siłowni.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł