ZDrogi.pl > Aktualności > Piotr Żyła chwali się nowym autem. Internauci nie stronili od złośliwych komentarzy
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:46

Piotr Żyła chwali się nowym autem. Internauci nie stronili od złośliwych komentarzy

PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem 2021
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła chwali się autem. Internauci nie mogli powstrzymać się od komentarzy

Piotr Żyła nie stroni od samochodów. Nie tak dawno temu chwalił się podarowaniem Jagaura E-Pace swojej aktualnej dziewczynie, Marcelinie Ziętek. Teraz pokazał się w aucie dobrze dopasowanym do zimowego krajobrazu gór.

Subaru Forester jak to auto japońskiego producenta, dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła musi dobrze sobie radzić ze śnieżnymi zaspami. Niestety, Piotr Żyła nie zdradził szczegółów na temat tego, jaki silnik zasila jego samochód. Jednak raczej jest zadowolony, biorąc pod uwagę jak wyraża się o swoim aucie.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

- Piękna zima nastała. Dla Subarka to idealne warunki. Chyba wszyscy posiadacze Subaru nie mogli się doczekać, kiedy można zacząć pokonywać wszystkie zaspy i do tego mieć ogromną przyjemność z takiej jazdy - pisał na Instagramie Piotr Żyła.

Wielu internautów zaczęło nawiązywać w komentarzach do jego byłej żony. Sugerowaliby, jakoby Justyna Żyła zazdrościła mu samochodu.

- Proszę uważać, bo zaraz była żona pana zaatakuje. Że auto, a córka nie ma jak do szkoły... - ironizuje internautka w komentarzu.

- Przez tę fotę komuś żyłka pęknie - czytamy dalej.

- Uważaj, bo jeszcze się ex spodoba - kwituje komentująca.

Piotr Żyła i jego zatargi z byłą żoną. Oskarżyła go o zabranie auta

Komentarze internautów odnoszą się do ostatnio głośnej sprawy. Justyna Żyła stwierdziła wtedy, że były mąż zabrał jej samochód, przez co nie ma jak wozić dzieci do szkoły. Jak wyśledzili dziennikarze Super-Expressu, chodziło właśnie o Subaru Forestera.

Jednak SE wspominało o starszej wersji tego modelu, konkretnie IV generację produkowaną w latach 2012-2018. Tymczasem Piotr Żyła pokazał się na zdjęciu w najnowszej wersji Forestera. Internauci połączyli ze sobą te fakty i stąd złośliwe komentarze w mediach społecznościowych.

Do tego niedawno Justyna Żyła pokazała, jak wyglądała jej droga z dziećmi do szkoły. Okazuje się, że musi się przebić przez trudny i górzysty teren i głębokie zaspy śnieżne. Jednak tym razem odpuściła sobie złośliwe komentarze.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: Instagram

Tagi: Subaru
Powiązane