ZDrogi.pl > Aktualności > Ojciec znanego piłkarza urządził demolkę na klubowym parkingu. Metalową pałką zdewastował pięć aut
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:54

Ojciec znanego piłkarza urządził demolkę na klubowym parkingu. Metalową pałką zdewastował pięć aut

parking-gianluca-scamacca
pxhere CC0

Ojciec znanego włoskiego napastnika, Gianluki Scamaccy wparował do ośrodka klubu AS Roma. Na klubowy parking dostał się z metalową pałką, następnie zdemolował kilka aut. Został aresztowany przez policję.

Gianluca Scamacca to reprezentant młodzieżowej reprezentacji Włoch U-21 i wielka nadzieja włoskiej piłki. Obecnie piłkarz Sassuolo, na wypożyczeniu w Genoi. Tym bardziej dziwi fakt, że jego ojciec wparował, zrobił demolkę pod siedzibą klubu AS Roma. Scamacca był związany z zespołem w latach 2012-2015.

Ojciec włoskiego talentu wparował na parking AS Romy i zdewastował pięć aut

Jak podaje włoski dziennik Il Messaggero, ojciec Scamaccy wparował na parking stołecznego klubu w trakcie treningu w trakcie treningu młodzików. Następnie mężczyzna z metalową pałką zniszczył kilka samochodów. Trener zespołu młodzieżowego i sami piłkarze byli tym zdarzeniem kompletnie wstrząśnięci.

Według włoskich mediów ojciec Scamaccy zniszczył od 4 do 5 aut, wybijając w nich szyby. Wiadomo, że jeden ze zdewastowanych samochodów należał do dyrektora sportowego klubu AS Roma, Tiago Pinto. Według relacji uzbrojony mężczyzna zmierzał również w stronę zespołu młodzieżowego, który czym prędzej opuścił boisko.

Ojciec piłkarza aresztowany za zniszczenie mienia

Po kilku minutach od zdarzenia, na miejscu zjawiła się policja. Co ciekawe, sprawca nie miał przy sobie dokumentów potwierdzających tożsamość. O tym, że za zniszczenie aut odpowiadał ojciec piłkarza, poinformowały dopiero media.

Policja nie zna motywów napastnika, ale prowadzi w tej sprawie śledztwo. Pojawiają się spekulacje, że może chodzić o jakieś zaszłości młodego piłkarza z czasów, gdy był zawodnikiem Romy. Na razie nie wiadomo, ile będą kosztowały naprawy zdewastowanych samochodów. Do tanich na pewno nie należały.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Fotball Italia

Powiązane