ZDrogi.pl > Aktualności > Motocyklista myślał, że prawa fizyki go nie obowiązują - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:38

Motocyklista myślał, że prawa fizyki go nie obowiązują - Wideo

Motocyklista kopnął samochód w trakcie jazdy
Reddit: IdiotsInCars

Konflikt na linii motocykliści/kierowcy samochodów trwa od lat. Niezależnie od szerokości geograficznej obie grupy często żywią do siebie niechęć.

Oczywiście są od tej reguły wyjątki, ale kierowcy często narzekają na „szaleńczą jazdę” motocyklistów, a ci drudzy narzekają z kolei na brak patrzenia w lusterka.

Niestety konflikty te często przeradzają się w agresję na drodze. Tak też było w przypadku nagrania, które pojawiło się na portalu Reddit. Pewien motocyklista postanowił wyrazić swoje niezadowolenie wynikające ze zmiany pasa, którym jechało jadąceprzed nim auto osobowe.

Gdyby motocyklista uważał na lekcjach, wiedziałby, że to kiepski pomysł.

 [EMBED-202]

Motocyklista mógł drogo zapłacić za swoją głupią decyzję

Kierujący jednośladem, jechał lewym pasem, gdy wjechał przed niego samochód osobowy. Jakość nagrania nie pozwala stwierdzić, czy powodem złości motocyklisty był brak użycia kierunku w aucie osobowym, czy chodzi o zwykłe „zajechanie drogi".Bez względu na konkretną przyczynę, kierujący motocyklem postanowił wyrazić swoją złość i zrobił to w najgorszy możliwy sposób. Mężczyzna postanowił kopnąć samochód... w trakcie jazdy.

Kto chodził do szkoły, ten wie, że każdej akcji towarzyszy reakcja. Kopnięcie półtoratonowego auta, które znajduje się na czterech kołach, przez motocyklistę, którego maszyna spoczywa na dwóch wąskich oponach, nie mogło skończyć się dobrze.

Motocyklista stracił równowagę i wywrócił się razem z pojazdem. Najgorsze jest to, że swój pomysł postanowił zrealizować, jadąc pomiędzy dwoma autami. W rezultacie tylko szczęście uratowało go przed wpadnięciem pod koła fiata doblo, który jechał prawym pasem.

Próba wyrażenia swojego „niezadowolenia” z założenia motocykliście nic by nie dała... tymczasem się okazało, że mogła kosztować go życie.

Nagranie publikujemy poniżej:

`Motorcyclists learns Newton's third law. from r/IdiotsInCars

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: reddit.com

Powiązane