ZDrogi.pl > Aktualności > Szczyt kompletnej głupoty. Płonącym samochodem wskoczył do zamarzniętego jeziora - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Szczyt kompletnej głupoty. Płonącym samochodem wskoczył do zamarzniętego jeziora - Wideo

Kierowca Rosja
ViralHog

Ten kierowca przeszedł samego siebie. Podpalił swój samochód i wskoczył do jeziora. 

O tym, że na świecie żyje mnóstwo nieodpowiedzialnych osób wiadomo nie od dziś. Ekipa, która zdecydowała się na nagranie poniższego filmiku przekroczyła jednak wszelkie granice. 

Jeśli mamy być szczerzy, to materiał jest jednym z najbardziej niedorzecznych, a zarazem najbardziej szokujących jakie mieliśmy okazję zobaczyć. Skok był demonstracją głupoty i jawnym igraniem ze śmiercią.

Oczywiście klip pochodzi z Rosji i nie jest to zbyt wielkie zaskoczenie. Jak wskazują internauci, zima oraz ujemna temperatura wpływają negatywnie na szare komórki niektórych mieszkańców, przez co wpadają oni na głupie pomysły.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Pewien kierowca postanowił podpalić swój samochód i wjechać nim wprost do zamarzniętego jeziora. Mężczyzna cały czas znajdował się wewnątrz auta, narażając swoje życie na poważne niebezpieczeństwo.

Autor nagrania podkreśla, że dokonał tego wyczynu przy prędkości 70 km/h. Udało mu się zeskoczyć z wysokości około 10 metrów. Dodaje, że w powietrzu przeleciał około 30-40 metrów.

Siła uderzenia o taflę wody była ogromna. Nie jest tajemnicą, że podobne incydentu, zazwyczaj kończą się w tragiczny sposób. Jednak tym razem mężczyzna oszukał śmierć. 

Wyobraźmy sobie sytuację, w której samochód ląduje na boku, bądź dachu. Wówczas szanse na przeżycie drastycznie by zmalały. Genialny plan miał wiele niedociągnięć, aczkolwiek zakończył się happy-endem. 

Wszystkim oglądającym, odradzamy tego typu zabaw. Raz jeszcze podkreślamy, nie róbcie tego w domu!

Wideo: ViralHog

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane