ZDrogi.pl > Aktualności > Mężczyzna potrącony przez auto na pustym parkingu - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Mężczyzna potrącony przez auto na pustym parkingu - Wideo

Mężczyzna potrącony przez auto na pustym parkingu
Reddit: IdiotsInCars

Na kanale Reddit: IdiotsInCars pojawiło się kolejne nagranie, które udowadnia, że nie każdy powinien wsiadać za kierownicę. Na widok tego, co zrobił kierujący polo, aż zacisnęliśmy zęby.

Na nagraniu widzimy mężczyznę, który najprawdopodobniej korzysta z bankomatu. W tle za nim znajduje się czerwony volkswagen, którego kierowca planuje wyjechać z miejsca parkingowego.

Dookoła miejsca jest tyle, że można spokojnie przeprowadzać manewry wojskowe... ale nie dość dużo dla kierowcy czerwonego hatchbacka.

Sądząc po kierownicy, która znajduje się z prawej strony, do zdarzenia doszło gdzieś w Anglii (najprawdopodobniej). Kierujący polo wyjeżdża tyłem z miejsca parkingowego i wjeżdża wprost w stojącego przy bankomacie mężczyznę.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Mężczyzna potrącony przez auto na pustym parkingu. To mogło się skończyć fatalnie

Wszystko jesteśmy w stanie zrozumieć. Człowiek może być niewidoczny we wstecznym lusterku - mogło go też tam nie być w chwili, gdy kierowca wsiadał do auta. Bankomat stał tam jednak cały czas, więc kierujący polo musiał wiedzieć, że należy na niego uważać.

Kamera monitoringu nagrała, jak niemieckie auto uderza wprost w stojącego przy urządzeniu mężczyznę. Ofiara zostaje przygnieciona do ściany, a jej kolana wyginają się w sposób, który przyprawia o dreszcze.

Kierowca uderzył w mężczyznę DWUKROTNIE

Co gorsza, kierowca, gdy zdał sobie sprawę z tego, co zrobił... ponownie uderzył w mężczyznę. Prawdopodobnie w stresie zapomniał wrzucić jedynkę/przełączyć skrzynię w tryb P/D.

To musiało okropnie boleć! Widać to po reakcji wyswobodzonego mężczyzny, który po całym zdarzeniu przeszedł kilka kroków i runął na ziemię. Niestety nie znamy kontynuacji tej historii, a w internecie próżno szukać informacji na temat zajścia. Wiecie, co wydarzyło się dalej? Dajcie znać!

Nagranie publikujemy poniżej:

[EMBED-527]

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: Reddit

Powiązane