ZDrogi.pl > Aktualności > Kobieta na stacji paliw... myła auto benzyną
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:07

Kobieta na stacji paliw... myła auto benzyną

Kobieta na stacji paliw myła auto benzyną
YouTube: Mickey Reviews Worldstar

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiającą kobietę, która myje swoją Toyotę przy użyciu... benzyny. Przynajmniej tak to wygląda na wideo.

Ciężko uwierzyć w to, co udało się uchwycić na jednej ze stacji paliw. Ciepło ubrana kobieta „myje” swoją Toyotę Highlander polewając ją obficie benzyną.

Kobieta zdawała się nie zdawać sprawy z tego, co robi

Nie trzeba być geniuszem, aby wiedzieć, że jest to równie niedorzeczne, co niebezpieczne.

Z drugiej strony. Internet nie raz pokazał, że ludzie często nie grzeszą inteligencją. Za przykład niech posłuży nam poniższe nagranie:

Wracając do kobiety myjącej auto benzyną. W krótkim czasie nagranie zdobyło miliony wyświetleń. My mamy jednak wątpliwości co do jego autentyczności. Skupmy się na dwóch rzeczach:

W pierwszej kolejności rzeczywiście można odnieść wrażenie, że kobieta polewa auto benzyną. Zwróćmy jednak uwagę na wąż od „instrybutora".

Widzieliście kiedyś, aby przewód był tak długi i cienki? W stanach, skąd pochodzi nagranie, dystrybutory niewiele różnią się od tych w Europie.

Ponadto sam kolor cieczy, którą polewano toyotę, odbiega od żółtawego koloru paliwa.

Zobacz także: Motocykliści cudem uszli z życiem. Na drodze zaatakował ich ogromny tygrys - Wideo

Najprawdopodobniej mamy do czynienia z „ustawką". Ktoś zamocował „pistolet” do zwykłego węża z wodą i zaczął myć auto. Ludzie dla sławy w Internecie robili bardziej skomplikowane (i głupsze) rzeczy.

W tym czasie „przypadkowi” gapie nagrali całe wideo i udostępnili w sieci. Nagranie na TikToku szybko zdobyło miliony wyświetleń.

W Stanach paliwo jest tańsze niż u nas, ale wciąż droższe od wody z mydłem

Ciężko też uwierzyć, aby ktoś poruszający się autem, nie wiedział, że w dystrybutorze jest paliwo, które w dodatku jest łatwopalne.

Nawet jeśli trafiłby się ktoś tak "oderwany od rzeczywistości", to raczej nie wpadłby na pomysł, aby myć pojazd płynem w cenie około 3 zł za litr (tyle mniej-więcej kosztuje paliwo w Stanach)

Źródło: YouTube.com

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Powiązane